otuzbir çekmek

otuzbir üstünden hesaplanan bir sınavdan otuzbir almak.
bana göre 31 çekmenin tek zararı yalnızlığı keyifli bir şeye dönüştürmesi

tuna kiremitçi - bu işte bir yalnızlık var
gaysindir, yalnızsındır. gece uzundur. aklında hep birisi vardır ama bir türlü denk gelmemiştir. hayat istediğini karşına çıkarmamıştır. neticede onun da görevi budur. istediklerini senden saklamak. teni tenine değdiğinde seni heyecanlandırmayan çoğu zaman adını bile unutacağın kişilerle beraber olmaktan sıkılmışsındır. içinde bir hüzün ve bir varoluş sorusu mevcuttur. bünye kendinde değildir. ama erkeksindir. işte tam bu sırada tüm bu yıkıntı durumuna karşı ufak bir dokunmayla bile hareket eden uzvun seni kışkırtır. içindeki masum çocuk gider ve her gece mücadele etmeden teslim olduğun şehvet kimi zaman aygır kimi zaman kısrak olarak ortaya çıkar. hayatın senden sakladıklarını bulmak için ya gözler kapanır hayallere dalınır ya da hiç gerçekleştiremeyeceğin kadar hayvani bir film sahnesi açılır. filmdeki kişiler seçilir. birisi sensindir, diğeri kim olduğu önemsiz olmakla birlikte aslında hayat boyu aradığın kişidir. içinden bir şeyler bağırmak, haykırmak ve sonuna kadar gitmek ister. kendini kışkırtmaya devam edersin, edersin, edersin ve yine edersin. sonunda içindekileri dışarı çıkarmış artık fışkırmışsındır. birden kendine gelir rahatlamanın ardından içindeki şehvetin seni kısa bir süre sonra yine dürtükleyeceğini öngörerek film sahnesindeki adamı aramaya karar verir ve olay döngüsünün başına dönersin.
yanlız gecelerin tartışılmaz eğlencesi.. zevkin doruğa çıktığı an... o eşsiz tad
çavuşu tokatlamak ve tavsana niyet çektirmek
antidepresandan bile daha etkili uyku getirme yöntemi.*
daha otuzbiri bulmadan çektiklerinden kurtulmanı sağlayan aktivite.
adının neden 41 veya 11 değilde 31 olduğunu hep merak ettiğim ve hatta yeni yetme kuşu yeni uyanmış çömez zamanlarımda hep 31de boşalmak mı gerek "yanlışmı yapıyorum uleyn, yoksa benim kuş bozuk mu?" diye tırstığım kişinin kendini tatmin şekli.
yolda vs. karşılaştığım, bayıldığım ve yatamadığım adamlarla buluşma yolum...
ayrıca ocak, mart, mayis, temmuz, ağustos, ekim, aralik aylarının kaç gün sürdüğü sorulduğunda alınacak cevap:

+ ocak kaç çeker?
- 31 çeker.
"buna neden 31 diyorlar ki?" diye soruluyor ya arada... bunun cevabını ebced hesabı veriyor. buna göre el'in (elif ve lam) ebced değeri 31 oluyor. müslüman topraklarda vakt-i zamanında "abi, geçen bir mastürbasyon yaptım. görmeliydin" gibi bir cümle o başı hariç inik 25 cm sikinizin kesilmesiyle sonuçlanabilirmiş pekâlâ. buna çare düşünen "forever elizabeth"çiler de ebced'e sığınmışlar.
yapılan bir araştırmaya göre erkek cinsel organının işlevini koruması için yapılması gereken aktiviteymiş.
ergenlik döneminde kişinin pişmanlık hissini pekiştiren tek kişilik aktivitedir.
yapması ayrı izlemesi ayrı eğlence he bir de yaptırması
mutluluk ellerdedir diyen erkeğin yaşam felsefesi.

(bkz: elizabeth)
hayatında birisi olmayan ve tek yaşayanların 2 günde hatta gün aşırı yapmaları gayet doğal olan eylemdir.
  • /
  • 2