paris hilton

nicole richie ile beraber simple life isimli televizyon showunu yapmışlardır.
eşcinseller hakkında kandımca dolduruşa gelerek fena şeyler söylemiştir. hatta, "eşcinseller, dünyanın en azgın insanları, mide bulandırıcı. muhtemelen hepsi aids'lidir. eğer eşcinsel olsaydım, aids'den ölecek olmaktan çok korkardım." gibi cümleler kullanmış ve tepki almıştır.
konu ile ilgili ibretlik bir konuşma çok yetenekli bir internet ünlüsünden geliyor;
yakın zamanda arda turan ile reklam flimiyle arzı endam edecekmiş ülkemizde.

ayısözlük magazin servisi pony de slaystation
çok komiktir ki * iki şarkısına bayılırım. stars are blind en az bilindik diğer ortalama amerikan popçularının şarkıları kadar başarılıdır.
buyrunuz:
2010 yılı temmuz ayında 3 gece kaldığımız, arch de triomphe yakınlarındaki otel. servisi, verilen paranın altında.. i do not recommend at all.
göründüğünün aksine akıllı bir ablamızdır. kısa süreliğine de olsa dünya çapında bir it girl olmask için elinden geleni yapmış, ama amacına ulaşınca da bunun kıymetini bilmiş, bu işten para ve daha da önemlisi sürdürülebilir bir iş kazanmıştır.

koca popolu rakibesi gibi parasız kaldım bari donumu açayım olayına girmemiş, donunu en baştan açıp şöhretinden akan paralarla doldurmuş, doldurmaya da devam etmektedir.

müzikal anlamda berbat ötesi de olsa nothing in this world baya iyidir :

paris hilton vs virgin mary:
dün sevgililer günü nedeniyle yayınladığı parçası yine klasik paris hilton çizgilerinde. şarkı güzel olsa da yine videosu nedeniyle ciddiye alınmayacak.

ayakkabı numarası 43 olan kadın.