pasif gay

mukemmel insandir. butun dunyevi hirslarindan siyrilmis, egolarindan arinmis, adeta nirvanaya ulasmistir. kariyer yapiim, cok para kazaniim, son model arabaya biniim diye gotunu yirtmaz. citayi hep dusuk tutar.. etliye sutluye karismaz.. kendiyle barisik, hayata asik, sevilesi, oksanasi ubersoft bir varliktir.. bircogunun uzun meditasyon seanslari sonucunda 3. gotunu pardon gozunu acmayi basardigi bilinen bir gercektir. cicegin, bocegin, hatta devedikenin bile yasam hakkini savunur.. birde cok samimi antimilitaristtir bu pitirciklar.. ama bazi kendini bilmez afedersiniz denyolar, bu alkislanasi ozellikleriyle dalga gecip, yine cok afedersiniz sanki bu arkadaslar her "höt" diyene sanki, "al sana göt" diyolarmis meger, diye dedikodular duydum ben...ben kaciim en iyisi... hadiyin chusss...
meksikalı gaylerin hepsi pasiftir.. akşama kadar yat yat yat.. olmaz ki ama.. sen ağa, ben ağa inekleri kim sağa? aloo kime diyom? bak hiç üstlerine alınıyolar mı?
hareketsizlikten overweight olmuş gay. amı götü dağıtmıştır afedersiniz.
yunanistanlı olanlarının, meksikalı olanların peşinden gittiğini düşünüyorum. yata yata memleketi batırdılar amk.
gece gece güldürmüş olan karikatürdür.

sonuçta kişinin kendi seçimidir, ne yani şimdi aktifim denildiği zaman bencil ve megoloman mı olunuyor ? kişinin psikolojik etmenler karşısında verdiği cevaptır, kimse kimsenin aldığı hazzı yargılayamaz malesef !!! nasıl ki hayat sonuç olarak seçimlerimizin totalini bize sunuyorsa bu konuyu da önümüze koyuyor demektir, ister al ister alma !!!
heteronormatiflikten baya etkilenmiş,edilgen erkek.
şimdi bedavaya çivisi çıkmış avukatlık gösterisi yapacağım biraz.

yahu, sadece insanların yatak odasında ya da sevişilen yer her neresi ise; oradaki konumlarına bakarak karakter tahlili yapmak, buna heterofobik* soslar karıştırmak, "sizin gibiler yüzünden toplum bizi yanlış tanıyor" diyerek çarmıha germek neyin nesi? ha bir de böyle laflar edip, heterolar bizden korkuyor, toplum bizim altımızdan kalkamıyor, bilinçlilik seviyemiz piramidin tavanında dolaşıyor gibi laflar etmek. hangi yüzle?

cehalet böyle bir şey işte. iki laf duyup 2x2=aaaa!?!? 4'müş deyince bir anda "en çok bilen insanlara" dönüşüveriyoruz, değil mi? o meşhur kendini keşfetme dönemlerindeki çevrendekilerin vücut diline bakıp, "bana iki saniye fazla baktı, kesin eşcinsel" çıkarımları yapma alışkanlığını üzerinden atmak pek kolay olmuyor. (bunu bir kadın "bana iki saniye fazla baktı, kesin benden hoşlanıyor" şeklinde söylediğinde direkt kezban olyor ama, değil mi?)

bazen düşünmüyor değilim: o meşhur "invasion of the body snatchers" daki meşhur podlar biz olabilir miyiz?

ara 1: eşcinsellik tercih olmuyor da pasiflik mi tercih oluyor?

ara 2 "sen sonradan mı böyle oldun, yoksa hep mi böyleydin?"

bu soruyu tanıdık bulan?

*heterofobik demişken. aramızda (ki burada tepki verdiklerim sadece ayisozluk içindekiler değil) homofobiklikten dert yanan heterofobik sayısı az buz değil. aramızda seçim yapılsa ciddi bir çoğunlukla iktidarı ele geçirip çoğu heteroseksüeli toplama kampına gönderebilecek potansiyele sahipler.
götlerini çatır çatır siktiğimiz, bizi zevklerden zevklere uçuran geylerdir. çok yaşayın, var olun.
aktifim olmadan tam pasif olamıyorum
erkek eşcinsellerin diğer yarısıdır. hem bedenen hem de ruhen!
olmayı sevdiğim cinsel rol. hele göbekli bir erkek görünce, midemde değil g.tümde kelebekler pırpır ediyor, * aktif bir erkeğe zevk verip uçurmaktan daha zevkli ne var. ay düşünsene yakışıklı bir adam seni arzuluyor, bi tarafı senin için kalkıyor, * * *
en asil duyguların insanıdır. ben pasif olup da kalp kıran insan görmedim. ha tersi pistir pesine adam takar dövdürür süründürür muska falan yaptırır ama olsun. bu arada eskişehir’deki pasif arkadasim şimdi burada isim verip de şey etmeyeyim, performansı icin teşekkür eder, sayğılarımı sunarım.