perez hilton

bizim madi clara kişisinin amerikan versiyonu abi. kendi blogunda ünlülerin dedikodularını yayınlar, ünlülerin fotoğraflarının üzerine paint'te çizdiği garip yuvarlaklar, çirkin el yazıları ile yazdığı komik açıklamalar ve acaip kopartıcı üslubuyla ünlü olmuştu. dobişko birşeydi, sonra zayıfladı, bayağı bayağı taş bişi oldu. perez hilton elbette takma adı, paris hilton'dan geliyor. son zamanlarda ne yapıyor bilmiom ama, bi aralar çok ünlüydü.
bayağı ilginç bir arkadaş. gerçek adı peter bi şey iken paris hilton'dan esinlenerek perez hilton adıyla ünlüleri önüne geldiği gibi eleştiren, reklamın iyisi kötüsü olmaz cinsinden ünlenerek zamanında epey sansasyon yaratan internet ünlüsü. hatta katy perry-hot n cold'daki nedimelerden biridir dikkat ederseniz. gerek asılsız iddiaları gerekse kaleminin ucu olmaması ile epey ünlü ile kötü olmuşluğu var, öyle ki black eyed peas'in will.i.am'in'den şiddet gördüğü iddiası bulunmaktaydı.

şöyle bir arkadaşken,bir-iki sene önceki mtv ödüllerine "aman tanrım ben zayıfladım ve taş oldum" görüntüsüyle gelerek şoklara sürüklemiştir.

kendisini sadece vine'dan takip ediyordum, çok sevimli bir çocuğu var.