polis ve faşizm festivali

akp iktidarları döneminde, her yıl 1 mayıs günü insanlık dışı coşkular, anayasal suçlar, kindarlıklar ve saldırılarla kutlanan en rezil bayramdır.

maalesef bir gün süren bu büyük festival etkinlikleri çerçevesinde, demokratik cumhuriyetin bedbaht ve müreffeh yurttaşları, sevgili ve ilgili devletlerinin kendilerine gösterdiği yakın ilgi karşısında yoğun hislere gark olabilmektedir.
özellikle, emniyet teşkilatımızın o güven veren sevgi dolu uygulamaları, bu özel festivalin maskotu olmalarını sağlamıştır.
emniyet teşkilatımız, her 1 mayıs günü, cömert milletimizin kendisine sağladığı sınırsız maddi olanaklar sayesinde dayak atma, zehirleme ve öldürme tekniklerinde ulaştığı ileri teknolojik düzeyi de sergileme fırsatı yakalamaktadır.
böylece, ödediğimiz vergilerin nasıl da hakkıyla kullanıldığını gören yurttaşlarımız, böylesine şeffaf ve hesap verebilen bir teşkilata sahip olduğu için kasım kasım gururlanmaktadır!
bu yılın polis kreasyonunu görmek için herkes sabırsızlıkla beklemektedir şimdi...
hamdolsun!

edit: en coşkulu katılım istanbul'dadır. 20 bin polis ve 62 toma zevk ve şevkle bayram etmektedir.
maskeli ve sapanlı dhkpc liler birer melek ve onlara dokunan polisler birer faşist .

yaşasın türk polisi .
polis bir birey ya da bir şahıs kuruluşu değildir. iktidarların baskı aracıdır. bir polis bireysel iyi ya da kötü olabilir. bu da görecelidir. ama iktidarlar ki türkiyede kendilerini hep başka sınıfları, inançları ve milletleri yok sayarak, ötekileştirerek kendini var ederler, bu bir ortadoğu algısında, türkiye geleneğinde polisi kendi gücü olarak varederler. bu ortadoğunun hastalıklı zihniyeti maalesef her birimize nüfus etmiştir. polis kurumu daha önce daha mı iyidi ki şimdi kötü oluyor. üniversite yıllarımda polis karakollarında işkence odaları vardı. insanlar gözaltında kayboluyor ya da faili meçhule gidiyordu. 12 eylül darbesinden beridir bir türlü travmayı atlatamamış bir ülkeyiz velhasıl. yarın chp, mhp ya da hdp iktidar olsa bu zihniyet hemen değişecek mi sizce. yarın chp gelse yine aynı insanlarla beraber yaşayacağız. demokrasi yolunda yolumuz uzun ve zor velhasıl.