porter

66 Entry Daha
bu adama ne dense az gelir. o kadar çok rolü vardır ki şu minnacık toplumda.. ama hepsini de eline yüzüne bulaştırmıştır hiçbir şeyin hakkından gelememektedir. dün yine işten çıkıp kreşe uğrayıp çocuğunu almış düşmüş evinin yoluna, eli işte gözü oynaşta bir "adam" beni arıyor: "zagor çocuğun ağzına bant yapıştırdım nefes alamasın boğulsun gebersin! ayh bi rahatlık vermedi 2 dakka konuşayım insanlarla!" ne kaıdnlık ne annelik görevlerini yerine getirebiliyor! canım sen emekli ol sarkmış estetik tutmayan rahminle birlikte emekliliğe ayrıl, zaten dağda bayırda mı nerde yaşıyorsan telefonun bile çekmiyor ucuzcu insan!

bana ortalık orospusu diyen rahmi estetik tutmayan insan! şu sözlüğe ulu orta tüm kirli çamaşırlarını dökerim kepaze olursun valla. istanbul'a asırda bir gelmene rağmen böylesi bir metropol şehirde dilden dile dolanan ününden bahsederim. ayrıca hiç öyle portakal pamuk activia cart curt kullanmıyorum gayet doğal yöntemlerle kendime bakıyorum! spor yapıyorum sağlıklı besleniyorum! senin gibi alsancaklarda ordan oraya kepaze şekilde gezip sürahiler dolusu biralar içip göbeğimi dizlerime indirmiyorum! gayet fit bir adamım 30 yaşında 75 kiloya düşmüş sağlıklı bir insanım! 25 yaşındasın ama* maşşallah 40 gösteriyorsun dizlerine sarkan göbeğinle en son ayaklarını ne zaman gördün sormaya utanıyorum!

sen de çalış senin de olsun! senin gibi o bar benim bu bar benim gezmedim oturdum okulumu güzelce bitirdim devletin sıcak kollarına koyuverdim kendimi! akşama kadar oturup müzik dinleyip insanlarla şen şakrak kahkahalar tabisi atarım! hem önce sen para kazan da istanbul'a gel misafir edelim seni.. kırışık ellerini de öptürelim artık kaç ay oldu..
31 Entry Daha