ramazan kolisi

sadece ramazanda uygun olan koli tipi.
ramazan ayında yardımseverler tarafından müşkül durumdaki insanlara yardım etmek amacıyla verdiği koli, paket.
gerçek: kumanya olarak tanzim edilen bakliyat, yağ, un, et ev et ürünleri içeren gıda paketi.

mecaz: iftar sonrası başlayıp sahura kadar süren zaman diliminde, adam düşürmek ya da adam kaldırmak şeklinde zuhur eden birleşim paketi. yağı, tuzu, her şeyi içinde. bir keresinde "sahura kadar müsaitim top patlayana kadar gelmen lazım geç kalırsan zinhar da olsa olmaz bu iş yarın niyetliyim" diyenine denk gelmişliğim var.
muhtaç eşcinsellere bu yıl hangi yardım kuruluşu dağıtıyor, acayip merak etmekteyim,yalnız bu koli arabayla eve teslim ediliyorsa biraz sıkıntı.
dindar ve seksüelliğe aç lubunyaların iftardan sonra sahura kadar dışarda ölümüne çarka çıktığı ve sahura kadar ne yersem kârdır mantığı güdülen av oluyor kendileri bu ramazan kolilerinin.
sırf subjugator bu girdiyi giremesin diye.

(bkz: oral seksle oruç açan eşcinsel)
mayıs ayında açıklanan zam endeksleri ile fiyatları artık el yakan kolilerdir.

öyle ki hornet'te bile jigola ve jigaloğ beyler bile ramazan tarifesi gereği arzın düşmesi sonucu büyük bir vurgun yapmayı planlayarak; dolar ve euro üzerinden nümayişe girmektedirler.
içinde hornete bir ay bedava premium üyelik, zor zamanlar için çirkin ama seksi adamlar, kolay değiştirilebilir yatak kılıfları, randevuları kolay ayarlamak için- 882 tuğrul, 917 alex* gibi- numeratör, randevular karıştığında erkek tıkıştırmak için çeşitli boylarda dolaplar, bir içki, bir erkek eşantiyonuyla tek yöne giriş bileti, orgazm sigarası, ayı sözlük ramazan zirvelerinde en popüler yazarlarla özel odada zirveye devam etme imkanı sunan, 11 aydır bu ayı bekleyen eşcinselleri sevindirmek için hazırlanmış özel kolilerdir.