robbie williams

yakışıklı adam. biraz deli, çok seksi... yaşlandı, şarap oldu. bize de içmek düşer. şerefe!


harika performans sergilenmiş live gösterisidir. ayrıca tap dansı yapan arkadaşta takdirlik dans gösterisi sunmuştur.
fell diye bir şarkısı vardı bunun. zamanında çok dinlerdik. hatta pek çoklarının top list'inde vardır hala. özellikle de şu bildiğimiz, sözlükçü tayfada..
en seksi erkek listemin başında gelen isimlerden biri. yeni albümünü merakla beklemekteyiz.
hiçbir zaman seksi bulamadığım pek de bir yetenek göremediğim isim
kendisini ve şarkılarını çok sevdiğim ayı abimiz! biseksüel olduğunu açıkladığı gençlik yılları ardından artık evli, mutlu ve çocuklu. haşarı çocuk hareketlerinden vazgeçmese de göbek yaptığı ve saçlarında beyazların çıktığı bir gerçek. nazarımda hala dünyanın en taş abilerinden biridir. olsa da yesek... *
götünden kuyruk çıkardığı radio klibiyle aklımda yer eden ve muhtemelen ömrümün sonuna kadar da aklımdan çıkmayacak olan şarkıcı. bahsi geçen klip için tıklayınız efem.

bence en güzel parçaları şunlardır:

(bkz: angels)
(bkz: feel)
(bkz: shame)
(bkz: eternity)
yazılanlara ek olarak, biraz eskilerden something beautiful ve kids de çok güzeldir.



türk asıllı oyuncu ayda field ile evli olan ve yakında baba olacak müzisyen. ayrıca seks bağımlısı olduğunu söylemiştir.
80lerde ve 90larda epey popüler olan take that isimli grubun üyesiyken, uyuşturucu bağımlılığı ve sorumsuz hareketleri nedeniyle gruptan ayrılmak zorunda kalmıştır. kendisine fazla bir şans tanınmazken oldukça başarılı kariyeri olmuş ancak ingiltere ve avrupa'nın aksine amerika'da popülerliği fazla değildir. 2000lerde yüzbinlerce kişiye verdiği konserler dizisi bulunmaktadır.

kemiklerine kadar striptiz yaptığı rock dj video klibi dünyanın pek çok yerinde doğrudan sünsürlenmiştir. let me entertain you * benim favorim olmakta.

rock dj


let me entertain you


let me entertain you (leeds 2006)
ne kadar yaş alırsa alsın hayalimin erkeğidir.