rock metal dinlemeyip bu grupların tshirtlerini giyen insan

rock veya metal müzik dinlemeyip metallica, iron maiden vb. gibi grupların t-shirtlerini giyip ben rocker im metal dinliyorum görüntüsü veren veya vermeye çalışan insan modelidir. bazılarının amacı sadece ve sadece hatun götürmektir aslında. komiklerdir.
tipten gayet anlaşılıyor aslında.en olmadı saçlar ele verir onları.
ne dinlerim ne de t-shirt lerini giyerim, özentilik gelir bana.
meslek lisesinde metal işleri bölümünde okuyan ergen in sivil kıyafeti
bir ara hem saçlarım uzundu hem o tsirtleri giyerdim. bir tane şarkılarını sorsan unforgiven güzeldir derdim tüm grupları biliyormuş gibi. dallamaymışım harbiden. *
nadiren de olsa hatunlar da yapar bunu. küpeli, uzun saçlı erkek meraklısı olanlara rastlamışlığım vardır. metal müzikle pek alakaları yoktur.
prestij merakıdır. sana nedir. giyse-ne olur-ne-olmazdır. metalci kardeşlerimizin bu tutuculuğuna hastayımdır.
iron maidenı iran malı, metallicayı matal iş sanıp destek vermeye çalışan insan modelidir.
bu insanları sevmiyorum ama 20 küsür tane pink floyd t-shirtüm var*
muhtemelen en fazla emre aydın, yüksek sadakat, barış akarsu falan dinlediği halde kendini rockçı, metalci diye tanımlayan insandır. makbul olanı ise rock-metal dinlediği halde bu grupların tişörtünü giymeyendir.
bedavadan bilinçli/bilinçsiz ayaklı gazete/konu mankeni olan insandır. müzik evrenseldir ve bu iş şov işidir.
pazar da orhan, müslüm ve ferdi baba tişörtü bulamadığından dolayı alternatifleri değerlendirmiş olabilir. bir başka çeşidi de jailbreak adını dahi duymamış iphone kullanan insanlardır.
tayyip sevmem deyip akp'ye oy veren ya da apaçilere olan nefretini dile getirip gizlice telefonuna apaçi müziğini melodi olarak kaydeden insan tutarsızlığındadır. aklını evde bırakmıştır.

görüldüğü yerde kamuflaj ve karantina tedbirleri uygulanarak, üzerine varillerce sirkeli su dökülmelidir. har her hor görülesidir.
göstermeliklerinde hayatını ziyan edecek kadar hatalarıyla övünen kendini bilmezdir.
metallica t-shirt'üme laf dedirtmem ülen.... for those about the rock, i salute you.
devlet bahçeli olsa, “bu şahıs ne yapmaya çalışmaktadır? kafayı mı yemiştir? bir an evvel kendine getirilmelidir!” derdi...
ömründe bir kitap yazmadığı halde sözlüğe yüzlerce girdi girendir.
bizim jenerasyonda vardı böyle bişey dimi ya. rock grubunun t shirtini giyerdi arkadaşlar, onlardan gören ama alakası olmayan kişiler de giyerdi, kızlar kınardı. arkadaşlar diyorum çünkü benim t shirtim rock grubu değildi, britney spears lıydı.