sabah işe benden gidersin hemen atla gel

"erken yat ki erken kalkabilesin." yerine bazen iyi gelen duyulmak istenen tümce.

kalmalı, yatmalı, yatışmalı birliktelik hallerinden; sabah uyanıp işe ordan gitmek yer yer işkenceli görsele dönüşse de kimin koynunda uyandığına bağlı olarak sonuçları değişir. böyle gecelik bir giderimin sonucu uyanıp baş ağrısıyla yollara düşmek yerine; o sıcağı bırakmak istemeyip işi falan siklemeden yatakta yıllanmak hep tercih edilendir.
genellikle bu teklif sonrasında bir taraf hiç uyumadan işe gider.
asıl anlamı işi siktir et gel sabahlayalımdır.
ciciş kardeşler condom'suz ilişki türü.
azgınlığın manifestasyonu,gece 2-3 e kadar sevişilir,sabah geç kalınma olasılığı yüsektir,sonradan keşke gitmeseydim denir büyük bir ihtimalle
darkbearın yorumuna üzülerek güldüğüm bir geceleme biçimidir :)
bu durumda kaçış yoktur.* ne gelemem denir, ne de erken yatıp erken kalkıp uykusuz güzel bir ertesi gün geçirilir. ama değer. reddedilmez, edilmemeli, etmedim, etmem.
teklif edenin sadece yeri olduğunu değil, sabaha kadar da misafir edebileceğini gösterir fırsat sunumu. masrafı iki kişinin bir yatağı paylaşması iken ikramı çoktur.
ben geceleri de çalışıyorum, sen bana gel.
sabah pek hayra alamet olmaz.otobüsten nefret eden uykuya tapan bünyelerin ömründen ömür götürür.tecrübeyyle sabittir ki uykusuzluklara değer.
ulan hayatım yollarda geçti be cüzdansızın oğlu.
atla ancak sabaha gelineceğinden akla yatak yüzü görmeden yaşanacak zorunlu asansör fantezisini getiren teklif.
atla gelmek sevgili arasında özel bir fantezi sanırım, dediğimdir. hani koskoca otobanda, prensesi kurtarmaya ölümüne at koşan orta çağ prensi gibi. araba çok yakıyor zaten, iyiymiş.
ertesi gün çok boktan geçer hatta genellikle ertesi gün hasta olup işe gidilmez ama siz yine de çağıran olursa gidin. daha sonra anılar 5 kasediniz çıktığında beraber dinlersiniz.