sanal cesaret

nedir sanal cesaret. bilgisayar devri ile çıkan erkekimsi şeyler ( terliksi hayvan). yazarlar atarlar tutarlar. allaaaaaa gör de inan. oysa hayatta kaybetmişlerdir. tek tesellileri sadece klavye ve ekrandan oluşur. orada erkek hatta orada insandırlar. bir gün karşılarına gerçek dünyadan bir çıkar ki buna cesaret et etmezler, o zaman şaşarlar. mesela ben klavye delikanlısı olmadığımı isteyen herkese gösterebilirim. bilen bilir. gören görmüştür. hadi bakalım. laf sokup ben lafımı söyledim demek ve kaçmak sadece klavye delikanlısı sanal cesaret kurbanlarının eseridir.
daha önce tanışmadığı, bilmediği kelimelerin ve kelimeler bütünü cümlelerin dünyasını keşfedenlerin düşünemeden ve düşünmeden hareket etmesine neden olan sanal ortamın getirdiği davranış biçimi. yüz yüze iken söylenemeyen her şeyin bu şekilde daha kolayca yazılması yada ifade edilmesine sebep olan. (bkz: iletişimsizlik)
bu karakterdeki insanların çıkar üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyo... gibi serbest çağırım yaptıran lakırtılardan anlamaları mümkündür.
-nasıl olsa sanal bea. salla gitsin... ve türevinden kelamlar sık sık dedikleri şeylerdendir. *
trollüğün kitabını hergün, her platformda yeniden yazanların başucu felsefesi.
toplumun yarattığı baskıyı çıkarın, ortaya egoyu, kompleksleri kısaca bilinçaltında yatan tüm istekleri koyun. alın işte size sanal cesaret. yönetilemeyen istekler topluluğuda denilebilir. yaptırabildiklerine örnekler;
örn. 1. msnde domalmak
örn. 2. adaletin temsilcisi olarak kahramanlık yapmak (bir nevi yeni süper hero olmak)
örn. 3. aşık olmak

en sevdiğim konu gerilerde kalmış. baktım ki kaşınan çok hatırlatayım dedim. ne yazık ki bir eldeki 5 parmak bile aynı olmuyor. sözlük te durum daha vahim tabi ki. sanal cesaret eline klavyeyi alınca rahatça yazan, hatta yazdıkça yazan, atmaya ve tutmaya doymayan klavye erkeği olarak açıklanabilir.
kötü bir huyum var benim, yalakalık yapamıyorum. ne düşünüyorsam söylüyorum ve yazıyorum. üstelik ona ayrı buna ayrı konuşmuyorum. ağzım ve diğer oraganlarım ayrı ayrı oynamıyor. mesela ben bu sözlükte lezbiyen ve heteroseksüel olmasını mantıksız buluyorum. ama karar veren ben değilim ve sadece yazdığımla kalıyorum
kadınsı eşcinslleri kusurlu buluyorum, onlar 3.cinsiyetlerini yaşamak istiyorlar kadın-erkek. oysa ben sadece iki cinsiyetin varlığına inanıyorum. şimdi bu yazdıklarımdan nasıl bir sonuç çıkarttınız? benim sadece kendi fikirilerine saygı duyan geri kalan her şeye saldıran biri olduğumumu?
hiç alakası yok. herkesi severim ben. bahsettiğim sadece seksüel yönelim. o kadar. arkadaşlıklarından ya da insanlıklarından bahsetmiyorum. ötelemiyorum. ama içime de sokmam gerekmiyor.
ben bunları rahatça yazabiliyorum. saklamıyorum. bu sözlükte ne yazmak lazım anlamadım ben. devamlı şarkı linklerimi verecez. ya da kimsenin bilmediği ama birilerinin bildiği ve yüksek entellektüel seviyelerini vurgulayacak şarkılar, filmler, kitaplardan mı bahsedilebiliyor? ya da ingilizce mi yazacağız sözlüğüm seviyesine çıkmak için
bir dönem bir tartışma vardı. cinsellik içeren başlık sayısı fazla diye. sonra da çok sık şarkı içeren entryler var diye. sizene yahu, banane. kim ne isterse açar yazar. ya da olan başlığa fikrini yazar.
tabi sözlük kuralları var o kurallarda sözlük yazarlarının penis boyu nedir diye bir entry açılmaz diye bir kurual yok. şarkı yazmayın kardeşim diye de bir kural yok.
düşüncelerinizi filtreden geçirin diye de yok. açık bir platform burası. ben elimden geldiğinde dikkat ediyorum *. 1000 e yakın yazım var. habire birileriyle dalaşmakla geçmemiş bu kadar entry.
ilginç şeyler okuyorum, yazdığım herhangi bir şey beni küçük düşürmüyor. bazen sinirleniyorum bazen sakin yazıyorum. ama üretiyorum. banyo da yıkanırken hangi şarkıyı mırıldandığıma eksi oy veren kişiler var burda. sanane sanane. dinledin de beğenmedin mi. beraber mi yıkandık. sanane. bu kadar özel bir şeye hangi hakla eksi oy verirsin sen
sözlükle ilgili tek aktiviteleri eksi oy basmak olan birileri var bu sözlükte. merak ediyorum. bir başlık açacağım. sadece selam yazacağım. bakalım kaç kişi eksiliyecek.
acaba iq testi ilemi yazar kabul edilse diyesim var. ama o yetmez. sanal cesaretli olmak için zaten sıradan zeka yeterli. bilmiyorum yöneticiler atıp tutanlara bir yol bulur umarım.
resimlerimi kaldırdım profilimden. eşcinsel olmayanların görmesini istemiyorum. sanki kimse görmedimi denilebilir. elbette gördü. yapabileceğim sadece bu.