satanizm

satanizmdeki dokuz büyük günah:

aptallık.
gösterişçilik.
tek bencilik.
kendini kandırma.
sürüye uymak.
perpektife sahip olmamak.
eski doğruları unutmak.
zarar veren gurur.
estetikten yoksun olmak.
bir din veya düşünce sistemi olmayı asla hak etmez, sadece bir tepkidir, her iktidar kendi muhaliflerini yaratır kabilinden, sadece tanrı inancına tepkidir, bir kere şeytan'a inanıyorsan tanrı'ya da inanman gerekir, aklıma gelen 4 durum çıkar karşına;
1)tanrı şeytanı yaratmıştır:bu durumda şeytan vasıfsızdır, tanrı ondan daha üstündür ve şeytanın onun yaptığı herşeyi anlamlandıramaması normal
2)şeytan tanrıyı yaratmıştır:bu durumda tanrı mağdurdur, şeytan kendi yarattığına eziyet etmemelidir, eziyet etmek için yaratmışsa amınagoyimdir
3)ikiside doğmamış ve doğrulmamıştır:ohh yeaaaaaa bebeğim
4)ikiside evrimsel bir süreç sonunda meydana gelmiştir: bu da sana gelsin bebeğim

yukarda okuduğum kuralların da 'gençleeeerr eğleniyooo muyuzzz' dan farkı yok, tek tanrılı dinlerle kıyaslar için sadece zaaaaaaaaaaa agsagsasdagsasdasdagas diyorum
ben bunları kimden mi öğrendim buyrun günahkarlar
satanizmi ikiye ayırıp incelemek gerektiğini düşünüyorum. popüler satanizm,bilinmeyen satanizm.
popüler satanizme ülkemizden örnek; 90'lı yıllarda metal dinleyip, siyah giyinerek ve kendilerini satanist olarak tanımlayan, amiyane tabirle ipsiz-sapsız gençlerdir. dünyada ise en bilinen örneği; şeytan kilisesinin kurucusu, kara incilin yazarı anton lavey'dir. hakkında izlediğim belgeselden ve okuduklarımdan anladığım kadarıyla kendisi ticari zekası bir hayli gelişmiş ve bunu satanizm üzerinden kullanmasını iyi bilmiş şarlatandır. bu durum bize hiç yabancı değil.

bilinmeyen satanizm ise kendileri açılmayıp gizli kalmayı tercih ettiklerinden haklarında elle tutulur bir veride olmadığından söylenebilecek pek fazla şey yok.
ama yinede kısıtlı da olsa açıklamaları var, buna göre inançlarının tek boynuzlu tanrı ve ana tanrıça kültüne kadar dayandığını, bir zamanlar dünyada bu inancın hakim olduğunu ve insanların daha mutlu,özgür olduğunu,
müslüman lık,hıristiyan lık ve yahudilik'teki onlara göre gazabın tanrısının hakimiyetiyle dünyada şiddetin hakim olduğunu söylemektedirler.
bu durumda onlar için şeytan ve tanrı aynı seviyede ve formdadır. buna kanıt olarak da necm suresi olayını örnek göstermektedirler.

peki bu durumda tanrı ve şeytan yaratıcı güçte olmadığına göre,sadece insanlardan biraz daha gelişmiş varlıklar olarak düşünüldüğünde evren nasıl hasıl oldu? bundan sonrasında yazar error veriyor.
bu konuda genis bir arastirma yaptim takintiydim lisede cunku tiksiniyordum.satanist tayfadan bakire kurban etmek kedi kani keci kani buyuler ritueller falan...bu serefsizler rock muzige golge dusurduler millet siyah giyemedi sacini uzatamadi kupe takamadi tamamen ticari bir oyun ardinda siyonistler var...bombok bir inanc bicimi...
şimdi şöyle oluyor. bir kere satanist ayinlere öyle gelişi güzel ben bir girip çıkıcam diyemezsiniz. bir arkadaşa bakıp çıkıcam hiç diyemezsiniz. herhangi bir yerdeki bir gruba dahil olabilmeniz için referansınız olmalı. evet yanlış duymadınız seçilmelisiniz. velhasıl kelam 2000 lerin başında herhangi bir rock bara gidip oralardaki kuytu köşelerde yiyişen sevişen kızlar ve erkeklerin sizi seçip bulması gerekir ki bu yetkiyi de ayini ve grubu yöneten rahip kılıklı bi heriften alırlar. grubun çoğalması ve ayinlerin zevkli geçmesi açısından elzemdir. eğer kız iseniz gruba dahil olmanız daha kolaydır. kızların birbirleriyle iletişimleri daha kolay olduğundan. erkekler o konuda biraz kıtlar anacım. neyse kazara seçildiniz diyelim. referansınız sizi bir takım sınavlara tabi tutacaktır. öyle hop hadi gel ayine katılalım gibi bir şey söz konusu değildir. en azından 1 hafta sizle takılırlar. eğer ki gruba dahil olabileceğinize kanaat getirdilerse ne ala hoşvgeldin partisine bir cuma gece yarısı vakti çağırılırsınız. size mesaj gelir cuma günü şu saatte şu adreste ol şeklinde.
bu ayinleri kimler organize ediyor, kimler finanse ediyor bilemem lakin iyi para döndüğü kesin. genelde zenginlerin çocuklarını hedef alır bu gruplar çünkü para içinde yokluk çeker zira bu salak depresif gençler. "kimse bizi sevmiyooo", "lanet olsun tüm dünyaya" minvalinde.
evet ayinin olacağı mekana geldiniz. gayet izbe bir mekanda yapılır bu ayinler. karanlıktır mekanlar sadece mum ışığı ve biraz kırmızı spot aydınlatmalar falan ya da lambalar işte. ayini yöneten bir rahip kişisi vardır. o gün ayini yapacak olan kişiler seçilir 5 erkek 1 kız ya da 5 kız 1 erkektir bunlar. ortaya bir pentagram çizilir. ortaya 1 kız ya da erkek geçer. diğer 5 kişi de yıldızın 5 köşesine dikilirler. rahip önceden yakalanmış ve uyuşturulmuş olan siyah kedinin boğazını keser ve bir kadehe kanından bir kaç damla damlatır. aslında kadehteki şey şaraptır. bazen çok kaliteli de olabilir bazen köpek öldüren de. kadehten her köşedeki zat-ı muhterem salak arkadaş bir yudum alırlar gerisi ortada çırılçıplak yatan kişinin üstüne dökülür ve rahip efendi soyunarak ortadaki zat ile ilişkiye girer ne zaman biteceği ne zaman boşalacağına kalmıştır. daha sonra saat yönünün tersine doğru her köşedeki zat ortadaki muhteremle ilişkiye girer sırasıyla. tabi o sırada ayini izleyen topluluk da rahibin işaretiyle sevişmeye başlar. yani o gece kimkime dumduma geçer. sabaha kadar artık ne kadar dayanabilirseniz sevişirsiniz. ha bu arada kafanız iyi olsun diye girişte size küçük beyaz bir hap verirler bunu içmeden giremezsin. nedeni de ayık kafayla ayinin ilk dakikalarının çekilmeyecek kadar sıkıcı olmasıdır. sonrası herkesin malumu sabaha kadar seks seks seks.
satanizm mi çok iğrenç ve hiç bir şekilde anlatıldığı gibi değildir. boktan bir müessese hiç tavsiye etmiyorum. lütfen bunun gibi saçma sapan hikaye ve uydurulmuş dinimsi şeylere inanmayınız ve kafa yormayınız.