seks aramıyorum aşk arıyorum diyen aklı karışık insan

seksten bunalmış, bıkmış haniyse böyle içinde cinsellik geçen her şeyden iğrendiği için duygularının rotası doğrultusunda sürüklenmek isteyen insandır.

ancak ters köşe bir manevra ile sözde fısıltılı gizemli aşk sözcüklerini kullanarak sizi en kestirme yoldan yatağa atma peşinde koşan bir dengesiz de olabilir.

iki ihtimal arasında kararsız kalınan durumlarda; şüphelerinize güvenip aslında aşk aramadığı sonucuna ulaşabilirsiniz, lakin durduk yere aklınıza kurt düştüğünü düşünmeyin.
ikisini de aramayan insandan daha aklı karışık olamayacak olandır. seks gelip geçici, aşk çok kalıcı. arkadaşlarla geçemeyeceğiniz bir sınır vardır ya*, işte o sınırın ötesindekine ihtiyacı oluyor insanın bazen. kimse yokken orada olacak olana özlem duyuyor. tanımını yapamıyorum fakat görünce anlarım gibime geliyor. bekleyip göreceğim, belki görmeyeceğim ama hayalini kuruyorum.
aslında farkında olmadan, aşk yaşayacağı kişiyle seks yapmayacağını beyan etmiş kişidir. birkaç ihtimal var: 1- sadece aşk istiyor seks aramıyor. 2- aşk yaşayacağı kişiyle seks de istiyordur ama ifade edememiştir. 3- seks aramıyorum aşk arıyorum diyip 3 cümle sonra alet kaç cm diye soran denyolardan olabilir. 4- hiçbiri.
zaten bu sözlükte en orjinal başlıkları ya futurelavirs ya da gofrettin açar.
açtığı başlığa da ikisinden daha hakim olan yazar yoktur.
aklı karışık değildir, seks yapacağım kişi aşık olduğum kişi olmalı, demek istiyordur.
iki aşık sex yapamıyor mu?
sex aşkı mı öldürüyor?

(bkz: evlenmeden olmaz)

hayır bence en güzel sex asıl duygusal anlamda bir şeyler hissettiğin insan ile yapınca oluyor.

abi sex yapın manyak mısınız?
hornet ve benzeri mecralarda özel fotoğraf talebine kalbinizin fotoğrafını göndererek akıl karışıklığının giderilmesi gerekendir.
belki gerçekten aşk arayan birileri vardır benim gibi, yoksa parelel evrende mi yaşıyorum?
flört adı altında sert sikişebilirim demek istiyordur.