seni benim kadar kimse sevemeyecek

"gitme!"nin bir çeşit yakarış versiyonudur. ufak çaplı tehdit ve egoist havası da hakimdir. oh mis!

söyleyen kişinin boş yere söylediği düşünülemez iddialı bir ifadedir çünkü.. söylenen kişi için ise siren seslerini hafiften hafiften işitmeli işin ciddiyetini bir an evvel farketmeli.. ama babam ve oğlum'da şerif sezer tarafından uygulamalı olarak öğrendik ki; "gitmek isteyen önünde dağ olsa durmaz."
bu sözü birine söylemiştim. siklemedi tabii. şimdi 6 aylık ilişkisi var ve yakında evlilik planları yapıyorlar hatta nikah şahidim olur musun diye sormuştu bir kaç ay önce
tabii hala iddialıyım
(bkz: seni benim kadar kimse sevemez götveren) *

bonus :
bu sözü kimseye söylemem çünkü sevgimin şiddetini ölçecek kadar niceliksel bir algıya hapsedemem. seviyor olma hali tanımlanabilir evet, ancak derecesinin adını koymak onu azaltmak olur.
tek gecelik ilişkilerimin kulaklarına fısıldadığım cümledir.
düşününce güzel ama söyledikten sonra bir halta yaramaması açısından gereksizdir bence. zaten karşıdaki için bir anlam ifade edeceğini de sanmıyorum. iç sesi muhtemelen " hııı tabi slk" dedikten çok kısa bir süre sonra bu cümle de dahil her şeyi unutup hayatına devam edecektir nasılsa.
şarkılara konu olmuş temadır.

band of horses - no one's gonna love you


iki dakika önce "aşığım" dediğin bir insanı böyle ezmeye çalışmak embesilliktir. "hep mutlu ol" de mesela neyin eksilir?
her sevgilimin mutlaka kurmuş oldu, kulağıma pelesenk olan cümle
sonuç ; tam bir fiyasko