seni seviyorum ama aslında tam bir orospuyum gayi

toplaşın hele, çok mühim havadisler getirdim.

heteroseksist düşünce yapısı içerisinde ele alınabilecek olan monogamist ilişki yaklaşımı, burrhus frederic skinner'in ölümünden tam 7 sene önce 1983'te university of washington'da philosophic sociology and relationship studies bölümü'nde verdiği how a bloody effing law of nature fucked me on the dancefloor adlı konuşmasında bahis ettiği üzre... şaka lan şaka asdfasfasdf

moderen çağın ibneleri olarak hepimiz feleğin çarkından geçerken bombok hâllere düşünüyoruz elbet. bazıları bunu, öyle ya da böyle, bertaraf edebiliyorken, bazılarımız -tabiri caizse- amı götü siki dağıtıyor. "beş kardeşin beşi de bir değildir" der elbet büyükler. benim "küçücükmüüüş :/" dediğim sike, "ay, ben bunu alamam yaaa :/" diyebilir başka bir ibne. gayet doğal bir durum. ancaaaak, başlıkta bahsi geçen ibnelere ehemmiyetle parmak basmakta fayda var."seni seviyorum ama aslında tam bir orospuyum" gayini tanıma yolları:

bu tür ibneleri tanımak kolaydır. bir dediği ikincisini tutmaz çünkü. yatakta sikişirken "göğsünün kıllarında kaybolmak isterim" der, whatsapp'ta "seni seviyorum ve bunu bil istiyorum" der, instagram'da "bir hafta içinde yattığım yüzüncü erkeğin bacak kılları" fotoğrafını paylaşır, twitter'de "yaa, geçen yine sevişiyom..."lu tıwit'ler atar, sonra sana tekrar döner "bebeyim, tek âşık olduğum sensin :*" der.

mikrofonu osman baydemir'e uzatıyoruz:


osman, diyarbakır'dan bildirdi. teşekkürler osman'cım.
önemli olan karşı tarafın hissettikleri. o da belki orospu seviyordur.
baştan sona bana cuk oturan başlık. yani şu an hayatımda 10'a yakın erkek var ama hiçbirinden vazgeçemiyorum ama aşık olduğum adam tek kişi o da bunu biliyor zaten.

ancak kimse durduk yere orospu olmuyor buna sebep olan orospu çocukları var elbette, şevkat vermeden şehvet beklersen, ne istediğini bilmezsen karşında tam olarak bitememiş duygulara matuf olmuş bir adamın kendini kötü hissederek orospuluk yapmasına da katlanacaksın. e adam olaydın da sahip çıkaydın derler adama.

zamanında 'sen bir kıvılcım yarat ben buraları yakarım" şeklinde sözler verip yüz üstü bıraktığınız adamların yaptığı orospuluksa buna sebep olanın yaptığı tam olarak nedir söylememe bile gerek yok herhalde.

(bkz: gitme dur orospu çocukluğunun lüzumu yok)