sevgili için gay hesaplarını silmek

uzun vadeli olacacağı kanısı netse silmenin arıza yaratmadığı ancak ayrılık halinde pişmanlık yaratan durum. lakin ne yapılırsa yapılsın yeni hesaplar açılsın; silinen hesabın yerine geçmeyecektir.

şu da var bir adam seviyorsa şak diye hesaplarını siler, silme konusunda çekince yaratan bir tip o hesaplara girmeye meyillidir, ki girer de. ancak ileriki aşamalar konusunda ortada şüphe ve güven sorunu varsa kimse için hesapları silmeye de değmez tabi.
tartışmaya açık bir konudur. ama yeni bir hesap açmak çok mu zahmetli ve masraflı bir iş midir ki bu ahlar vah vahlar.
sonrasının nereye varacağını bir an olsun düşünmeden, tereddütsüz o'ndan öncesine silgiyi çekebilmektir..
güç ister..
o kararı ancak ben verirsem uygulamaya geçireceğim yaklaşımdır
bugünkü blog yazımda değindiğim konudur. gereksiz bir olaydır bence. sonuçta sana da sevgili dediğin adam o kanaldan ulaşmış olabilir. bir de beni ben olduğum için gelmeli gelecek olan kişi, farklı bir adam arıyorsa bende işi ne ?

merak edenler için blog yazım da burada efendim ; http://bvsinn.blogspot.com/2014/01/hatay...
zamanında sevgilimin büyük annesi tarafından söylenen bir söz ile kafamda konu hakkındaki düşünceleri netleştirmiştir. "bir davranış hakkında, acaba aldatmak mı, diye düşünüyorsan, aldatmaktır."
genelde buz dağının görünen yüzü silindiği ve hesap açıp silmek sadece 1-2 dakika sürdüğü için yapıldığında değeri olmayan ve dikkate alınmaması gereken olay.
niye yaparlar ki böyle birşeyi hetero sevgilin olsa bütün sosyal medya hesaplarını kapatıyor musun sanki ne var yani arkadaşlık siteleri sosyal ortamdan sayılmıyor mu böyle bir kanun var da biz mi bilmiyoruz. saçmalık güven dediğiniz şeyi böyle şeylere bağladıysanız bırakın ilişkiyi elizabethe devam edin.
yani tabii hornet falan açık kalsın grup yaparız swinger yaparız yaparız yaparız...
bunu tartışmak bile saçma peki size bir soru:ortam kaşar olduğundan dolayı bizde birini bulup acı çekmemek adına ortama ayak mı uyduruyoruz?
aynen beyler bizde sildik temiziz yani.ama benimkinin öyle bir facebook ve instagram kitlesi var ki horneti growlr ı sollar geçer.neyse o kadarına da bir şey demiyorum güvenim sonsuz
herhalde silinecek. bu uygulamalar direkt birini bulmak üzerine kurulu. ayrıca kaybettiğin de bir şey olmuyor hesabını silince. sadece önceden engellediğin kişileri yeniden engellemek zorunda kalabilirsin o kadar.

henüz sahiplene sahiplene biriyle birlikte olamadığım için de nasıl tepki vereceğimi bilemiyorum ama sanırım kıskançlıktan ölürdüm. neyse bizim düşüneceğimiz şeyler değil bunlar. ikinci seksi yapmak isteyeceğim birini bulursam şükredeceğim amq.