sevgilini canın gibi seveceksin düşmanın gibi sikeceksin

tam metni " sevgilini canın gibi seveceksin düşmanın gibi sikeceksin ki gözü dışarıya kaymasın" olan hornet arayışı.

baya aforizma falan kasmış eleman yalnız, seks amaçlı bir uygulamada sanırım can gibi sevilmek düşmanca sikilmek isteyenlere yönelik mesaj yollama kaygısı var. güzel kafa güle güle kullansın.
bu durumda biz sikemiyoruz (ya da istemiyoruz diyelim) diye pasiflere düşen ne oluyor demekten kendimi alamadım. aktiflere yönelik bir önerme, sevgililik iki kişilik bir şeyse, sadece bir tarafın mı sorumluluğu oluyor bu anlamadım.
böyle heteromsu kıromsu başlıklar diye bir başlık altında yer alasıca bir başlık.
yemek tarifi gibi: sevgilinizi beşamel sosunda dinlendirirken sonra hafif aşk ateşinde kızdırın ve tüm sinirlerini alabilmek için öldüresiye sikin.
kulak memesi kıvamına geldi mi?
şimdi keki kabaran sevgilinizin yükselişine tanık olunuz!!!
benim katılamadığım başlık. çok fazla beraberliğim olmamasına rağmen en keyif aldığım birlikteliğim çok nazik bir insan evladıylaydı. saçımı çekerken bile izin istemesi bazılarınıza o kadarı da gereksiz diye düşündürtebilir ama aradığım o şefkatmiş. düşmanlığı yatakta dahi hissetsem soğuyacağımı düşünüyorum o yüzden. gel gelelim sevdiğiniz insanı tanıyın, işinize geliyorsa da nabza göre şerbet verin. o düşmanlık içinizden geliyorsa ve beraberliğe bir faydası varsa yatak odanız sonuçta, en özgür olmanız gereken yer. ama düşman taklidi sıkıntı yaratabilir sanki.