sevgilinin akp'li olması

tamamen zıt yapılarda ve fikirlere sahip olunacağından muhtemeleni kuvvete dahi sığmayacak olan ilişkidir. çok sevilse dahi, bir yerden sonra hafif atışmalar sonra kavgalar çıkacaktır. sırf ayrı görüşlerde olunacağından mütevellit baştan otokontrollü davranıp karşınınızdaki kişiye yaklaşılmamakta fayda var.
yok yani müslüman olunca sorun değil de akp'li olunca mı sorun teşkil eden sevgilidir. aynı bokun laciverdi değil midir şu durumda? mhp''li olunca faşist, chp'li olunca komünist yaftası da yer bu sevgili, bdp'ye girmiyorum bile.
arkadaş aile falan olsa tolere edilebilir şeyler olur ama sevgili? olmaz. sevgili dediğin adamla hayata aynı pencereden bakabildiğin için sevgili olursun. kendini akp'li olarak tanımlayan adam kötü insandır cahil insandır falan demiyorum ama hayata kesinlikle aynı pencereden bakmıyoruzdur, hiç bir şekilde yol arkadaşlığı yapılamaz böyle bir durumda.
muhtemelen gece uykusunda öldüreceğim sevgilidir o.
sevgiliyi sipariş edemediğimiz ve gönlün kime konacağı belli olmadığı için olabilitesi olan durum. önyargı bütün kötülüklerin anası.
bir şey olmaz, ben onu münafığa çeviririm zaten. *
çıkarına düşkün bir tip olduğundan mütevellit erkeklerden beklenen asli unsur olan saygınlığı sağlayamayacağı için aşk yaşanmaz kendisiyle. * bu halde giderine bakılır, varsa idare edilir en fazla. uzun süreli olmaz.
mümkün değildir. bu kadar netim.

eğer gideri olan biriyle tek gecelik fik fik olacak ise isterse imam bile olabilir. hatta daha iyi olur. (bkz: hate fuck)
tanıştığım kişilere adını, mesleğini bile sormayan biri olarak transit geçtiğim durum. o isterse adını mesleğini siyasi görüşünü söyler zaten hiç didiklemem. bu minvalde sevgilim akp'li olmuş, chp'li olmuş, komünist partili olmuş ya da siyasi görüş sahibi olmayan biri olmuş hiç umursamam. yani seviyorsun abi adam başka politik kafada diye terk mi edeceğiz.

sevgilimin adını 2. haftada mesleğini çıkmaya başladıktan 1 ay sonra öğrenmiştim mesela hiç sormadım o da söylemedi. siyasi fikri nedir hiç fikrim yok sanırım akp'li değildir ya.*
ne güzel işte; siyaset hakkında tartışmamıza gerek kalmaz. beraber ak lgbti'ye falan katılırız.