silverface

yeni sözlük yazarı. hoşgeldin.

(bkz: askk)
ayı sözlük ikinci yazarlar zirvesinde tanıştığım taze, sıcak kanlı yazar. hoşgeldin
hayli iri yarı, cüsseli, beygir gücü böyle yüksek irtifada seyreden ancak sadece gülünce bile nasıl bir yürek taşıdığını şak diye masaya vurabilen kaynaşma noktası yüksek emsalsiz yazar. evet abi adam acayip gülüyor, çok net.*

tanışmış olmaktan, o an orda bulunuyor olmaktan ciddili anlamda memnunum. ki bazı durumlarda bir arada olamayınca sonrasında bir daha o fırsat yakalanamıyor. iki parmağını dudağına götürüp ıslık çalabiliyorsa bana da öğretmesini rica ediyorum, cılız bir ses de bana kafi.*
bu adamla zamanında tek kale maç yaptık sanırım, ne çabuk kaynaştık öyle ne çabuk güzelleştik
bir çeşit sevimlilik çeşmesi... *
ismini her gördüğümde aklıma silverdaddy'i getiren yazar ve bunun için teşekkür ediyorum
merhaba , şahsımın burada satırları doldurma amacı içinde kalan o yanakları ısırma arzusudur. son derece masumca * olduğunu belirterek kim görse o sevimli surattaki yanaklara gözleri dikelecektir ki bu şahsiyetin enerjisini sevmiş bulunmaktayım.
nasıl güzel, içi dışı bir, hoş sohbet ve eğlenceli bir yazardır o öyle. sevgilimle arada bir kuytuda köşede dedikodu yapıp bana anlatmasalar da ''naaapalım annem kaderimiz böyleymiş.'' demekten başka çare bırakmamışlardır. tekrar tekrar görüşebilmek dileğiyle.
her türlü saldırı, taarruz ve anomali fiilime gıkını çıkarmayan yazar; severken zarar verebileceğim kadar ta içlere sokulası. sahibine bağışıklı. yavrum baban nereli; nereden bu gaşın gözün temeli.
sanki bir kere gördüm seni. bir fotoğraf olabilir. hani şu profilde yer alan. boynunda atkı olan koca ayaklı şey.

tanışmıyoruz ama bu doğum günü kutlamamak için bir neden olmamalı.

nice mutlu yıllara.
sağlıklı ve uzun ömürlü nice yaşlar dilediğim biricik yazarımız. *
heppi börtdey dir, eksik olmasındır.
şurdan bayramını kutlamak istediğim yazar. toplu sms atarak beyin hücrelerimi iğdiş edip etimin çekilmesine yol açan mesaj atıcılar gimin olmak yerine beni arama zahmetine girdiği içün de; telefon tuşlarına dokanan patilerini kelebek öpücükleriyle muck'luyorum.
'bir gün* ansızın gelebilirim.' dediğim yazardır. molasında yakalayabilsem de bir kahve-sigara keyfi yapsak.
çok iyi birisi oda onur yürüyüşünde hep birlikte çok güzel bir vakit geçirmiştik umarım muhabbet zirvesinde de olur ve o kadar güzel vakit geçiririz.
cana yakınlığıyla zirveye renk katan yazar.
silverface olduğu kadar silverheart * olan ayucuk. tosuncuk da olabilir bilemedim.*
nickinden ötürü bana fantastik dörtlü'deki gümüş sörfçü'yü çağrıştıran yazardır. * *


  • /
  • 2