slip

en sexy don modelidir. ayıya giydirsen yakışır.
atletik vücutlara en iyi giden iç çamaşırı türü. derleme toplama işlevinin yanında penisi yakın markajda tutup sıkıştırma huyuyla da tanınır.
popoyu iyi saran bir slip olursa güzel olur.
pamuklu, penye olanı ve gerçekten vücudu iyi saranını muazzam olan fakat aptal takıntılarımdan ötürü neredeyse hiç giyemediğim iç çamaşırı.
ayrıca; takımları toplu halde tuttuğu için (bkz: prostat) büyümesini engellediği halk rivayeti halinde duymuşluğum vardır.
hele lastiğinde calvin clain vb. yazanları, sünnet elbisesine maşallah gibi.yapmayın, yaptırmayın.böyle deneysel giyim kuşam falan yakışmaz bir ayıya.o koca gövdenin orta yerinde bir avuç bez parçası öyle bakıyor aynada kendine...hayal edebildin mi kendini ayı? hıı hayal edebildin mi? tövbe kıyamet alameti gibi evlerden ırak.
hiç rahat bulmadığım boxer briefları her zaman yerine tercih edeceğim iç çamaşırı türü.
tüm iç çamaşırı tipimi tarif eder. hepsi düşükbel mikrofiber veya pamuklu slipdir. takımları topladığı gibi kalçayı da sarar şöyle bi kendine getirir. j.lo gibi hissetmemi sağlar. * ayrıca bazı hunk, muscle bear abilerin kumaş pantolonundan belli olan slip çizgileri de seksidir...
beyazları sexy dir vesselam daha ne diyim. yakışmayanı yoktur, en alakasızı bile sexyleştirdiği vardır. siyah mütevazı ve uyumlu olmasından dolayı tercih edilebilir. renkliler ise apalakasızdır. insandan soğutabilir
testisleri sıkıca sarıp hava almasını engellediği ve fazla ısı yarattığı için spermlere zarar verici etkisi vardır. üremeyi düşünenler için zararlı olabilir. pazar donu olmadığı sürece erotik görünebilir. boxer şortta yaşadığımız sağa mı yatırsam sola mı sorunlarını engeller. sıkıştırıcı etkisi nedeniyle dışarıda iyaşayacağımız istemsiz ereksiyon durumlarında hayat kurtarıcı olabilir.* *
slip giyen erkek seksidir. bitanedir.
popom * bu kadar güzel ve şekilli olmasaydı dahi*tercih edeceğim ancak beyazını hiç sevmediğim, bir çekmece dolusu siyahına sahip olduğum don çeşidi.
ne olursa olsun ama erkek denizde giymemelidir dediğim kumaş parçası kesim şeklidir
spor esnasında zordur..ağırlık kaldır....sağı topla...solu topla...ağırlık kaldır sekansında gittiğinden rahatsızdır.
kredi veya banka kartlarıyla gerçekleştirilen işlemler sonucunda "yukarıdaki yazılı tutar karşılığında mal veya hizmet aldım" ibaresi bulunan satış belgesidir
anne donu diye de anılır. ergenlikle diğer donlara geçiş yapan erkekler bunu unutur ve mazinin tozlu rafları arasına gömer. penisi sıkıştırıp küçülttüğü söylenmektedir.
çok severim, giyerim. hele bir de siyahsa koklar öperim.
ütülenmesi ve katlanılması zor iç çamaşırı türüdür.
ar yu slipink bradır can şarkısına ilham veren ingiliççede bir fiil edadı
  • /
  • 2