soko

üç sene önce i ll kill her şarkısıyla tanıdığımız fransız şarkıcı ve aktris. altı ay önce klibinde kız arkadaşı ile birlikte rol aldığı we might be dead by tomorrow şarkısıyla bir kere daha kalbimizi fethetmiş güzel kadın.
bugün sevgilim ile neredeyse bütün lezbiyen çiftlerin we might be dead by tomorrow klibindeki şarkıcı ve sevgilisi için "aynıı biz" yorumunu yaptığı kanaatine vardığımız yumuşak sesli kadın.

ne zaman dinlesem seneler önceki lezbiyen cifti aklıma getirir gülümserim. seneler önce * mecidiyeköyde metroya inecekken bir çift gördüm we might be dead by tomorrow klibindeki gibilerdi, hatta çok çok çok daha tatlılardı. bir tanesi yaşı itibari ile punkçı idi o zamanlar *, beyaz teni siyah saçları ve vucut/yüz tipi ile tam bir fransızdı. öteki de kızıl saçları kendinden kırmızı dudaklarıyla bir iskandinav. ve o kadar güzel cilveleşiyorlardı ki, etraftakiler de bir sey diyemiyordu, güvenliğin ağzı acık kalmıstı.
we might be dead by tomorrow şarkısıyla beni benden alan kişi.
sempatik, depresif, güzel gülümseyen, sahnede lezbiyen olduğunu her fırsatta söyleyen, kız arkadaşıyla sahnede rahatça öpüşen, gitarına lgbt bayrak renklerinden süs yapmış, aşmış hatun. klavye, gitar, davul da çalıyor olduğunu gördüm. ghetto istanbul konserindeki performansını sevdim.
we might be dead by tomorrow adlı parçasını internetten açarsam o sayfayı indirip diğer işlerimi yeni pencerelerde yaparım. o kadar güzel klibi var ki, yalnız insanların-bkz: ben- izlemesi resmen depresyona sokuyor. o klipteki gibi sevgilimi önüme oturtup gitar çalmasını öğretmek istiyorum. ya da çılgınca şeyler yapmayı, birlikte tabii. first love never die adlı şarkısı desem, dilime dolanmış durumda. o kadar güzel bir melodisi var ki. ı've been alone too long desem, başlı başına ayrı. tüm klip boyunca sadece durup gitar çalıyor şarkı söyleyerek. ama büyülenmiş gibi bakıyorum ekrana.
ses tınısına aşık olunası kadındır. first love never dies ile hayatıma girmiştir, tarzını ben daha çok deneysel buluyorum. i'll kill her parçası adeta bana yazılmıştır.
kristen stewart sevgilisi olur. çok tatlılar!
kristen stewart ile olan ilişkileri son bulmuş. yakışıyorlardı aslında.


(bkz: kristen stewart) gibi bir süzme ile nasıl sevgili olduğuna inanamadığım kadın.