sözlüğe yazar kazandırma çalışmaları

merhaba ayı sözlükçüler,

1 yıldır yayınına devam eden sözlüğümüzü ilk kurduğumuzda "2 ayda kapanır" şeklinde düşünenler bir hayli fazlaydı. inat ettik emek verdik, şimdi sözlük sıralamalarında ilk 20 içine giriyor ve lgbt sözlük olduğu halde bu duruma geldi. biliyorum hepimiz sözlüğe yazarlar kazandırıyoruz ama bunu daha etkili bir şekilde yapmaya ne dersiniz? sözlüğe yazar kazandırmak adına dostlarımızı sözlükte yazmaları için davet edelim. sözlüğe gelen her yeni yazar, bize müthiş bir enerji katıyor, bunu hepimiz biliyor ve hissediyoruz. bunun dışında facebook ve twitterda da hoşunuza giden başlıkların linklerini paylaşabilirsiniz, bizden ve yazdıklarımızdan daha çok kişinin haberi olsun. hadi bakalım bunu bir yapmayı deneyelim ve dönüşlerini birlikte takip edelim.

keyifli zamanlar dilerim.
bearwww da kontak listemde olan türkiyeden üyelere mesaj atarak katildigim çalismadir. hatta öyle bi gaza gelmisimki, amerikali bir arkadasa da yazmisim yanlislikla. tabi karsiliginda, "ayi sozluk? what the fuck are you talking about it?" seklinde bi cevap alip yerime oturdum.
bu amaçlı bir çalışmanın ürünü olarak sözlüğe gelip * bu yönde bir çalışmayla başkalarını davet etmekten sözlük için çekinmeyeceğim katılası eylemdir. verin gitsin.
takkeyi önümüze koyup, bu zamana kadar maddi, manevi fazlasıyla değer katmış ama * artık yazmaz olmuş, uçup gitmiş yazarlarımıza iadeyi itibar yapılacağı akla gelir. her ne olursa olsun bilgi birikimleriyle, katkılarıyla istatistiklerin ya da gönüllerin değişmezi olmuş * yazarlarımızın, bizlerin * yaptıkları ve fedakarlıkları sayesinde sözlüğün ayakta olduğu unutulmamalıdır.
canlarım ciğerlerim biricik pampalarım kevbear ve medyum fettish sayesinde bugün dalış yaptığım yüksek beklentilerimin olduğu sözlüğün önemini içine girince daha da iyi anladım...
başka bir sözlükte ki şu yorumun sayısını arttırmak için çalışmak gerek;
"göbekleri kadar beyinleri de büyükmüş"
- ya yazıyorum yazıyorum ama bir türlü ayı sözlükte yazıp şöhreti yakalayamadım.
- bak bebeğim, neden soyunup öyle yazmayı denemiyorsun. ne kadar doğal, ne kadar içten olur bir düşün.
- soyun mu diyorsun bana?
- soyun demiyorum, kılıklarından, dış dünyadan arın diyorum sadece.