sözlük aldı başını gidiyor

ayı sözlük bir yaşında zirvesi sonrasında gelişen olaylar ile, sözlüğün çığırından çıkması...
zamanında sözlüğü ''forum sitesine'' çevirenlere, karşı cıkan(lar) şimdi kendileri bu hale sokmuştur.
yazara has başlıkların açılması, matruşka misali bir birini kovalayan başlıklar ve ardı ardına girilen (iğneli) entryler !!!
25 inden şu an a kadar. sol frame; yazar nickleri ile bezenmiş ve yağlamalı pullamalı entry ler ile yazarların bir birine olan iltifatları, asılmaları tabiri caiz ise bir birlerine ''yazmalarını'' izlemekteyim.

sözlük = profil, forum sitesi...
zirveler sonrasında yaşanan doğal olaylar ve girilen doğal entrylerdir. sol frame de normalde bu saatte 10 başlık olurken, zirve konusuyla beraber 40 başlık var. insanlar yazmasın mı istiyorsunuz? derdiniz ne? sizde farklı şeyler yazın, sol frame de farklılaşır.
geçicidir efendim.gençler heyecanını attığında,hoşlanmaların arasına mesafe girdiğinde ve bazı -kendimi sıkarak en fazla bu kadar yumuşatabiliyorum bu cümleyi-yazarlar hadleri olmayan işlere karışmayı bıraktığında normale dönecektir.
zirveye gelmeyen arkadaşların sessiz çığlığı. bırakın yalayalım birbirimizi. gelseydin seni de yalardık. *
yıl olmuş 2012 hala safkan sözlük olduğuna inanan arkadaşlar var bre sözlük.ayrıca kişileri kek kalıbı gibi kalıba sokmaya çalışan zihniyeti anlayamıyorum. pardon burası eşcinsel temalı bi yerdi diğ mi? tamam.
-irfan
+efendim veli
-karşımızda oturan herif bana ''yazıyor'' lan
+ne mutlu sana

anlayanlara***
(bkz: ayı sözlüğün size ve entrylerinize ihtiyacı var )
sozluk aldı basını gidiyor... günde yüzlerce entry yazılıyor. sözlük çok daha aktif hale geldi. mutlu olalım.
sözlükte bir şeyler ters mi gidiyor ya da sözlük bir harika haydi sende katılsana anlamları da yüklenebilir. her halükarda olumlu ve olumsuz anlamda da ayı sözlük formatı* imdadımıza yetişmektedir. *

(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)