steakhouse burger

bir burger king babalanmasıdır. sadece sandviçinde 853 kalori barındıran benimse her yediğimde yanında en büyük boy patates ve kola , ranch sos , mayonez tükettiğim daha sonra da bunları yediğim için kendimi asla affetmediğim ve günlerce odamdan çıkmadığım dünyanın en lezzetli yiyeceği.*
kesinlikle bir double whopper tadı veremeyen burger king gıdası. ama şu an verseler yemez miyim saldırırım *
burger king'e gitmek için üç sebepten biri, muazzam lezzeti baş döndürüyor her daim,karamelize soğan bunda en büyük etken olsa gerek. mcdonalds yıllardır türkiyede muadilini çıkaramadı karşısına,halbuki big tasty'yi getirse de karşılıklı paslaşsak bu iki lezzetle.

diğer sebepler; çok kişeye göre bir numarası olmasa da fish royale.
ve sarımsaklı mayonez.
burger king zararlısını mideye indirme sebebim, her sağlıksız şey gibi lezzetli şerefsiz...
korkutucu derecede yüksek kalorili bir gıda. çok yağlı her şeyden önce. tamam lezzetli, tüm duyulara saldırıyor. ama gel gör ki, bir kebap değil. yani o kadar kalori almaya karar verdiysem * gider kebap yerim *. hele yanında ki devasa boy patates kızartması ve kola ile beraber neredeyse bir gün içinde alacağım kaloriye denk geliyor.
burgerkingde sevdiğim tek burgerdir.
ekşide ki nutella ne kadar gereksiz şekilde abartılıyorsa,burda da steakhouse burger o kadar abartılıyor..

hayatımda sadece bir kere yedim,bir daha da asla yemem..bildiğin emeksiz,hemencecik hazırlanabilen aptal bir hamburger çeşidi,hepsi bu..abarttınızda,abarttınız...

zaten fastfood denilen boktan beslenme alışkanlığının, ülkemizde bu kadar kolay bir şekilde yaygınlaşabilmesine o kadar kılım ki,katil bile olabilirim..
(bkz:o eski halimden eser yok şimdi)
ciddi biçimde bozmuştur. rotayı yerel burgercilere kırmak gerekir.