terbiyesiz senin kıçını sikerim

"göt değil kıç dedi", "aslında homoerotik titreşimler saçtı" gibi eğlenceli geyiğinin eleştirisinden daha çok yer tuttuğunu görünce, hangi ülke olursa olsun, meclis dediğin yerde edilen lafları böyle normalleştirmek? ("ama o başlattı", "aslında onlar da insan değil mi", "demiş, çok mu") ne kadar avamlaştığımızı daha rahat fark edebiliriz herhalde.

onca sıkıntı stres arasında eğlenmek de mi yasak bize diyenler... haklısınız. hepimiz aynı dertten muzdaripiz. ama belli ki elimizden bir şey gelmediğine/gelmeyeceğine inandığımız için eğlenmekten ötesine gidemiyoruz. gezi parkında keşfedilen orantısız mizahın zamanla yeter artık mizahına dönüşmesi gibi. ama insanların bir bakışta, yanlış anlaşılmış bir cümlede bile birbirini (lafta) düdüklemeye çalıştığı bir ortamda fazlasını beklemek fazla olur.

*parantez enflasyonundan dolayı kendimi kıçıyorum... yani kınıyorum.
esas meclise erişimi engellesinler terbiyemiz bozulmasın...
terbiyesiz deyip de küfür eden canlı(!) hakareti. koyunlar devamlı domaldığından onlar için normal bir diyalog olmuştur. bu adamı da kimseye yedirtmezler.
akp tokat milletvekili zeyid aslan' ın ağzından çıkmış küfürdür. kendisinin ağzından bu tür cümlelerin çıkmasına o kadar alıştık ki, vali hüseyin avni coş' un gavatı kadar yeri yerinden oynatmadı. daha önceki açıklamalarından birkaçını hatırlamak gerekirse;

- ben sizi alttan çeksem, hoşunuza gider mi?*
- senin ananı s*kerim. *