tipi olmayan insanlarla muhabbet etmeyen şahıs

genelde kabız tiplerdir.
ben bile bu kadarını yapamam haha

ama ne yazık ki yapan var.muhabbet etmediği gibi arkalarından dalga da geçiyor. cidden itici. hayır sen tipinin iyi yatakta aşırı beklemiş muz gibi yumuş yumuş ne edem ben seni eheh
her sohbet ettiği kişiye potansiyel cinsel münasebetçi* gözüyle baktığından mütevellit böyle davranıyordur.
ben bir ara böyleydim ve bu daha kendimden haberdar olmadığım zamanlardı yanlış yaptığımı biliyordum bunu erkeklere daha çok yapıyordum ama şuan güzel sıkmayan bir arkadaşlık önceliğim
olmak istemesem de bu kısmen benim ne yazık ki. başlığı okuduğumda fark ettim. arkadaş seçerken bile ne kadar eğlenceli, kafa dengi olursa olsun gözüme hitap edecek arkadaşlarımı kendime daha yakın tutuyorum sanırım. kişiye dezavantajı: normalde olması gerektiğinden daha kısıtlı bir sosyal çevre olarak geri dönecektir...
sadece fiziksel kriterlerde takılı kalan,ya egoist ya da kibirli olan ama kesin olarak bu kafayla eninde sonunda yalnız kalan tiptir.
(bkz:ben)

sonuçta amaç belli. haksız mıyım?

zırıl pasifle veya aktifle fark etmez, ne konuşacağım mesela abi? eninde sonunda iş sekse dönüyor. dünkü çocuk değiliz herhalde, anladık ve çözdük artık bir şeyleri.

ayı sözlük’te sevdiğim yazarlar var mesela, bir zamanlar çok yakın arkadaş olduğum da var aralarında. bir şekilde queer kişiliğe sahip olduğundan mütevellit konuştuğum insanlar da var. ama tutup da dating app’te twinkin biriyle konuşmamın bir anlamı yok.
bahsi geçen muhatap olunması gereken konu/konum temelli çok da yadırganmaması gereken bir durum.

iş yerinde, okulda, toplum içinde çoğumuz tipimiz olmayan insanla muhatap oluyoruz, olmak zorundayız, iletişimi kestiğin danışman hocan/müdürün götüne tekmeyi koyarsa yapacak bir şeyin yok, ama mevzu bahis eğer tanışma flört eksenli ise neden insan zorla hoşlanmadığı/hoşlanamayacağı biri ile nezaketen de olsa muhatap olsun ki?

(bkz:ayıp olmasın diye sikişmek)
iyi de kardeşim nikah mı kıyıcaz sonuçta amaç belli. organlarımızı birbirimize geçiricez nihayetinde. ne demek uymaz falan?? sonuçta amaç belli haksız mıyım?
çok haklısın hep haklısın @hemtapamhembatam kardeş
  • /
  • 2