trend ayı

içsel, hissel ve görsel bakımdan ayı olmayan, ayılıkla tanıştıktan sonra makyaj, saç-baş, ağda, pilates, fitness yapmaktan vazgeçip sakal, bıyık, kıl-tüy uzatan üzerine 5-10 kilo yag bindirince de ayı oldugunu sanan ayılardır.
içinde akrep nalan taşıyan ayılarda deniyor...
trend kleime anlamı olarak; moda olan, beğenilen,takip edilen,göze hoş gelen anlamında bir kelime...bence trend ayı olmak güzel..biraz bakım ,biraz temizlik , biraz daha düzgün giyinmek vs....kolay bi trend şekli..ama ne yazıkki diyorum..genelde zor bi trend ayılar arasında bunlar...
ayı taklidi yapan ayı görünümlü eşcinsel
maskıl biğır seven de var götlü göbekli seven de; bu nedenle her ayı kendi halinde trend aslında, eh malı elinde patlayan bir esnaf minvalinde olmayan akıllı bir ayı giderli olup olmama sorunu yaşamaz kanaatindeyim. şu da var dönem olarak sakallı, yapılı ve iyi huylu biğırların hayli gözde olduğunu da ekleyeyim. bu şekilden ziyade insanın kendine çeken tutkularıyla da ilintili bir yerde.
ayı, kafamızda yarattığımız bir şablon olduğuna göre varyasyonlarının olması da doğaldır. feminen tavırları da olur, maskülen bir portre de çizer, gün gelir sakalını keser, gün gelir kıllarını aldırır. hayat hızla ilerliyor, insanın aynı yerde durma zorunluluğu neden?