twitter

  • /
  • 6
bugün artık tam anlamıyla veda ettiğimi hissediyorum. benim herşey hakkında fikrim yok, herşeyi bilemem. bildiğini iddia edenleri de izleyemem. umarım sosyal medya belasından tamamen kurtulabilirim bir gün. yalnızlığımla gerçekten mutlu olabilirim.
hesabımı kalıcı olarak askıya alınca twitter'ın hisse değeri bir günde yüzde 12 değer kaybetmiş. ohh canıma değsin. ve dans ediyorum şu haberlere bakıp.
iki tane twitter hesabım bulunmakta; birinci hesabımda dünyadaki, türkiyedeki güncel haberleri, komik şeyleri, bilim, sanat, köşe yazıları ve saygıdeğer kişileri takip etmekteyim.
diğer hesabımda ise tamamiyle eşcinsel insanların profillerini takip etmekteyim, lakin ne zaman bu hesabıma girsem, kendimi kısır bir döngünün içinde yalnızlığa mahkum edilmiş birisi gibi hissediyorum. gördüğüm kadarıyla herkesin eşcinsel arkadaşları, sevgilileri ve network ağları bulunmakta; kendimde bunların hiçbirisi olmadığı için her girdiğimde istemsizce de olsa bir depresif havaya maruz kalıyorum. bunu değiştirmek ister miydim? elbette isterdim, lakin bunun için bir enerjiye sahip olduğumu düşünmüyorum.
devlet büyüklerimizin! kural dışı ve halkı kin ve düşmanlığa tahrik eden twitlerinin twitter tarafından engellenmesi sonrasında yine tu kaka olan mecra. hem sevmiyorsunuz hem de her gün kamuoyuna duyurulur minvalinde tweet atmaktan geri kalmıyorsunuz. nasıl olacak o iş. beğenmiyorsan kullanma, yerli twitter açmışlardı bir ara, hala duruyorsa git orada yaz. işine gelmeyen paylaşımları siler, gönlünce eğlenirsin, hem kendin çalıp kendin oyna, ülkeyi de öyle yönetmiyor musunuz zaten.
alternatif porno ve sexting sitesi olarak bana hizmet veren sitedir. sagolsun.
"bu şey değil mi? onlyfans hesabımın reklamını yaptığım site?"
iki seferdir anonim hesabımı donduran sitedir. illa telefon numarası mı gerekir, bunsuz açamaz mıyız hesabı acaba ya?
ak cehennem faşizminin kara günlerinde, her türlü hakkı tecavüze uğramış bir yurttaş olarak, arada sırada boşalmamı sağlayan ortam idi.
geçenlerde 3. hesabımı da kapattım.
(yazdıklarımdan ötürü yargılanma riski nedeniyle artık özgürce yazamadığımdan)
hamdolsun yeni türkiye nin nimetlerine(!?)
türkiye'nin güncel edebiyat dünyası ile tanışıklığımın artmasına yer açan ortam.

*çöplük paylaşımları görmemek için bazı kelimeleri yok sayabiliyorsun.
*engelleme özelliği müthiş
*zaman zaman içimi de döktüğüm alan (gece yazıyorsam sabaha siliyorum)
*entelektüel insanları seviyorum.
şirketin sosyal medyasını da karın tokluğuna yönettiğimden müdavimi olduğum bok çukuru. akşam saatlerinde bugün ne olmuş diye bakarsam bütün gece baş ağrısından uyuyamam beybisi.
(bkz:sosyal medya çöplüğü)
(bkz:etiket savaşları)
  • /
  • 6