twitter

  • /
  • 6
durmadan değiştirdiği akış sayfası algoritmasıyla karman çorman olmuş uygulama.
trolleri eleyip, doğru düzgün yazanı bulmak için yoğun çaba harcamak gerekiyor.
aynı zamanda, paralı platformdaki sayfalarına müşteri çekmeye çalışan emekcilerin teaserları sayesinde mini bir porno sitesi ve hornetin en büyük rakibi.
bugün artık tam anlamıyla veda ettiğimi hissediyorum. benim herşey hakkında fikrim yok, herşeyi bilemem. bildiğini iddia edenleri de izleyemem. umarım sosyal medya belasından tamamen kurtulabilirim bir gün. yalnızlığımla gerçekten mutlu olabilirim.
hesabımı kalıcı olarak askıya alınca twitter'ın hisse değeri bir günde yüzde 12 değer kaybetmiş. ohh canıma değsin. ve dans ediyorum şu haberlere bakıp.
iki tane twitter hesabım bulunmakta; birinci hesabımda dünyadaki, türkiyedeki güncel haberleri, komik şeyleri, bilim, sanat, köşe yazıları ve saygıdeğer kişileri takip etmekteyim.
diğer hesabımda ise tamamiyle eşcinsel insanların profillerini takip etmekteyim, lakin ne zaman bu hesabıma girsem, kendimi kısır bir döngünün içinde yalnızlığa mahkum edilmiş birisi gibi hissediyorum. gördüğüm kadarıyla herkesin eşcinsel arkadaşları, sevgilileri ve network ağları bulunmakta; kendimde bunların hiçbirisi olmadığı için her girdiğimde istemsizce de olsa bir depresif havaya maruz kalıyorum. bunu değiştirmek ister miydim? elbette isterdim, lakin bunun için bir enerjiye sahip olduğumu düşünmüyorum.
  • /
  • 6