bilinmeyen yazar

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 01.03.2012 00:58

Puan: 58 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

sakalın yakıştığı erkekler

her erkek bu kategoridedir. sakalsızlığın yakıştığı erkekler ise avuç içi kadardır.

beytepe

hacettepe üniversitesi' nin bir kampüsünün bulunduğu yerin adıdır.
an itibariyle bayağı bir kalın kar altında olan ve genelde merkeze göre dört-beş derece daha soğuk olduğundan dolayı tam da öğrencilerin yaşayacağı alanlardan birisidir, sanırım (!?).

diş teli

çok uzun zamandan beridir insanların uyguladığı fakat son zamanlarda çok ilerleme kaydedilen ve hatta saydam olanların dahi kullanılageldiği aparat.

hacettepe üniversitesi

diğer bir çok üniversitede de bulunduğum için karşılaştırma imkanım olsa beş üzerinden üç buçuk vereceğim üniversitedir. ankarada o kadar yer varken neden bir devlet üniversitesini özel üniversitelerden daha uzağa yaparlar, devlet için utanç verici. daha da utanç verici olan, bahsedildiği gibi ulaşımdır. ulaşım ücretsiz ya da çok az ücretli olsa neyse, bildiğiniz diğer otobüslerden fiyat farkı olmamakla beraber nedne hala servis kisvesi altında işletilmektedir bilinmezler. mesela ege üniversitesi de kampüs olarak çok büyük bir üniversite ve metro, otobüs, minibüs gibi her ulaşım olanağına sahip ve üniversite içindeki "servis" de sadece on kuruş alıyor.

the rasmus

sail away diye bir şarkıları da bayağı piyasa yapmış gruptur aynı zamanda. tek bir şarkılık yapmayalım diye söyledim. *
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

diş teli

çok uzun zamandan beridir insanların uyguladığı fakat son zamanlarda çok ilerleme kaydedilen ve hatta saydam olanların dahi kullanılageldiği aparat.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.