cubboy

Durum: 287 - 0 - 0 - 0 - 28.05.2017 19:11

Puan: 4466 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

expecting the dog days to be over atm
  • /
  • 15

şakır şakır yabancı dil konuşmak

insanları aşağılık kompleksine sokabilen durum. her azıcık dille ilgisi olan kendini bir süreden sonra native-like gibi sanmaya başlayıp 'şakır şakır konuşuyorum lan ben' moduna giriyor anlamakta güçlük çektiğim sebeblerden ötürü. bir de british accent'lardan biriyle konuşmaya çalışanları olmuyor mu; boğmada ne yap yani şimdi?

sikinden daha uzun sik kılına sahip insan modeli

trajikomik durum. şöyle ki: 'adam kaç zamandır sex yapmıyor ki bu hale gelmiş' diyerek duygulanmanıza da sebep olabilen durum. sex manyağı değilim elbette ki, kes abi onu da ama ya, tamamen kes demiyoruz da arada öyle bir uzluvunun olduğunu hatırlayıp, gerekli özeni göstermen insan ırkına büyük bir iyilik yapabileceğin anlamına gelebilir; geliyor da yani.

ayı sözlük bir yaşında ankara zirvesi

eşlik edebileceğimi düşündüğüm zirve konumuna girmiş olan zirve.

yanıltıcı fragmanlara sahip fimler

yanıltıcılığından ziyade, başlığı görünce geçenler de izlemiş olduğum bir filmin fragmanını anımsattı. sand sharks adlı yılın 2012 olduğunu unutmuş yönetmenler tarafından çığlık atarak gülmenize sebep olan gelmiş geçmiş en saçma ilk 3 film arasına girme yolun da emin adımlarla ilerlemekte olan filmin müthiş anlamsız trailer'ını anımsatan bu başlığa sitemlerimi iletmekteyim an itibari ile.

küpe

tatlı bir ayıcığı daha da tatlı bir hala sokabilen, müthiş bir turn-on sebebi aksesuar kanımca.

eski sevgiliyi facebooktan silmek

hala acı çekiyorum, seni görmeye dayanamıyorum diyerekten silme durumu. sildikten sonra da stalker durumun da profili sıklıklı ziyaret edilen kişi konumuna geçiyor bu eski sevgili de malum.

ideal sevgili

insanın kendisini görmek istediği tatlı bir chubby. hele bir de ginger'sa tadından yenilmeyebilir. ^. ^
  • /
  • 15
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 287

eski sevgiliyle arkadaş olmak

gereksiz ve rahatsız edici kıskançlık triplerine girilebilen durum. ya da ben de öyle oluyor en azından, bilemedim.

(bkz: saçmalamak )

a perfect circle

maynard'ın muhteşem projelerinden bir tanesi olmakta bu da. son nefesimi ciddi anlamda maynard dinleyerek vermek istiyorum. hele bir de orestes ile verirsem o son nefesi, gülerek yer yüzünden silinebilirim.

iskandinav ülkeleri

ayrım yapmaksızın herhangi birinde hayatımı devam ettirebileceğim, tarihlerine, kültürlerine, biralarına hasta olduğum ülkeler topluluğu.* *

sözlüklerde kürtçülerin artması

'kürtçülük' derken de; hep hayıflandıkları, dert yandıkları, kızdıkları 'ırkçılığın' babasını kendileri de yapıyor dememe sebep olan başlık konumuna koşar adımlarla geçmiştir.

şakır şakır yabancı dil konuşmak

insanları aşağılık kompleksine sokabilen durum. her azıcık dille ilgisi olan kendini bir süreden sonra native-like gibi sanmaya başlayıp 'şakır şakır konuşuyorum lan ben' moduna giriyor anlamakta güçlük çektiğim sebeblerden ötürü. bir de british accent'lardan biriyle konuşmaya çalışanları olmuyor mu; boğmada ne yap yani şimdi?

greenpeace

karanfil'den her geçtiğimde hiç aksatmadan aynı kişi tarafından tam olarak dost kitabevi'nin önünde durdurulduğum ve her seferinde 'destekçinizim' diyerek koşar adamlarla kaçtığım kişinin gönüllüsü olduğu oluşum.

andımız

bunun söylediğine inanıp inanmamakla alakalı olduğunu anlayamayacak kadar beyinin bazı insanlarda gerekli fonksiyonlarını yeterli düzeyde(ki hatta burada ki örnekte hiç) yerine getirememesi aslında her taşın altından 'faşizm' diye çıkmakla tamamıyla doğru orantılı bir durum. ve görüldüğü gibi bu tür, bi' anda kişisel oynamaya da başlayabilir karşı tarafın sinirlerini bir şekilde ele geçirebilmek için- ki sonrasında 'asjdhasjdhsajd bak sinirlendin hemen, çok faşistsin sen :( :(' diyebilsin diye.

en güzel ayıların olduğu ülkeler

1- danimarka
2- ingiltere
3- iskoçya
4- isveç
5- amerika
6- norveç * * *

ankara

an itibari ile artık sıcağıyla boğmaya başlayan; yaşanılmayası şehir.

ayı sözlük yazar nicklerinin okunuşu

/kʌb.bɔɪ/ ipa ile telaffuzunun yazılışı olmakta ve nasıl telaffuz edildiği de elbette. *
Henüz takip ettiği biri yok.