eski sevgiliyle arkadaş olmak

karakterli kişilerse arkadaş kalınır ama değillerse nonstop sex mod dalardır
hele bir de arkadaş olduğun eski sevgilin yanında biriyle gelirse, " hepimiz hepimizin heryerini ezbere biliyoruz " perdesi iner gözüne...
eski sevgiliden ev arkadaşı en iyi ev arkadaşıdır.
"olmaması için bir sebep" dedirten bir konu...
keyiflidir. arkadaş kalınamadığında problemler başlar. hakkında konuşmalar, dedikodular, kötülemeler. arkadaş kalmak için çabalamalı insan.
hım bi de bunun eski sevgili ile fuck buddy olma versiyonu vardır. o da keyiflidir. sevgili iken yasanan gerilimler sona ermistir. herkes mutludur mesuttur.
iki taraf da tükürdüklerini yalamadan, olan biteni sineye çekmeden, kısacası empati kurmadan olmasına imkan yoktur. halden anlamak yada anlamayı beklemek gerekir. kafada büyütülen, abartılan şeyler için kendi kendine hesaplaşmak gerekir. sevdiğin neydi onu düşünüp, düşmanlık beslemenin kolaylığından kaçınmak gerekir. emek şarttır. ilişkiye emek vermeyenden beklenmesi zaman kaybıdır. bu ve bu gibi nedenlerden dolayı olması çok zordur. ama asıl güzel olan bunları düşünüp, gerçekleştirip kendine güç katmak, ona arkadaş olmaktır.
ne tür şeyler yaşayıp, yaşattığınıza bağlı olarak değişen bir durumdur.
bir de 3. şahıs olan yeni sevgiliyi zincire takın.... nasıl oldu? karıştı değilmi sen *, senin sevgilin * ve onun eski sevgilisi *. en boktan durum da y ve z hala süper kanka olup tatile falan gidiyorsalar aman efendim samimiyetten kusuyorsalar x ne yapsın? ren geyiği olarak hayvanat bahçesine mi başvursun, nerelere gitsin, başını nerelere çarpsın?
olur hem de çok güzel olur. sevgili zannedersiniz birbirinizi ama ten uyumu olmaz ya da başka bi sorun çıkar bu arada onu kaybetmek de istemezsiniz, hayatınızda olsun istersiniz. arkadaş olmaya alıştırırsınız kendinizi. hatta abartıp birbirinize koli falan ayarlarsınız. olabilir yani bunlar. görüyoruz..
cok zor bir durum neredeyse imkasiz. hele hala bir cekim varsa. yeni gelecek olan sevgili icinde hos olmayan bir durum olusturabilir
hem olasıdır hem de değildir. karşındakiyle aranda olan bitenlere ek karşınızdakinin karakteri de çok çok etkilidir. ama tatlıdır olunca.
zor iştir. kendin zorlaman gerek. arkadaşınla arkadaş olmak için de kendini zorlamak ne kadar mantıklıdır?
hayatta her şey olabilir sözlük.bak behlül acıdı mı amcasına.sorarım yani o bihter ile serada botanik bilgiler konusunda alış-'ver'iş yaparken oluyor.
yani sözün özü büyük konuşmamak lazım.
başarınca gayet keyifli olandır. bondlion benim için süper bir arkadaş olmuştur artık. eskisinden daha çok konuşur ve görüşür olduk. *
biri hariç hepsi öldüğü için, artık mümkün değildir. o birisi ile de görüşemiyoreuz zamansızlıktan. *
ilişki çok derin değilse ve birbirini kırmadan ayrılındıysa neden olmasındır. çok derin aşk yaşadığın biriyle arkadaş kalmaksa çok zordur. hep bir flörtleşme hep bir kıskançlık kalır bir yerlerde.
  • /
  • 4