ideal sevgili

1. sevgilinizin size ev işlerinde yardım etmesi, yemek yapmayı bilmesi ve bir işinin olması çok önemlidir.
2. sizi neşelendiren ve güldürebilen bir sevgilinizin olması çok önemlidir.
3. sevdiğiniz adama güvenebilmeniz ve size asla yalan söylemeyeceğinden emin olmanız gerekir.
4. sevdiğiniz erkeğin yatakta iyi bir performansının olması ve sizinle birlikte olmaktan hoşlanıyor olması gerekir.
5. ve hepsinden önemlisi, bu dört adamın birbirinden haberinin olmaması gerekir.
kendini idealize etmeyen, doğal olan.
doğal olacak, kasmayacak, gülecek, güldürecek, yatakta azgın olacak, hayata karşı ilgili ve istekli olacak, ne çok fazla sevgi sözcükleriyle boğacak ne de çok ilgisiz duracak, dengesini iyi kuracak, kendi adıma beni yönlendirici ve benden bir adım önde olacak, pratik zekalı ve sürprizleri seven, bazen sadece sesimi 1 sn. duymak için arayacak, bazen konuşmasak da gözlerimden ne hissettiğimi anlayabilecek, ikimiz birken ayrı hayatlarımız da olduğunu bilecek, kısıtlamayacak, kıskanmanın bokunu çıkarmayacak, bunun dışında temiz ve titiz olacak, temizliğine dikkat edecek, fiziksel olarak göbekli ve iri olacak, "takım taklavatı" yerinde ve her an hazır ve nazır olacak. benim ideal sevgili tanımım bu.
yanındayken yada aklındayken yüzünde geceden yemiş yeni gelin gibigüller açtırıyorsa idealdir.boyu posu tipi işi teferruattır.
kime göre neye göre dedirten durum. böyle birşey mümkün değildir. değişkendir, standartı olmaz sevgilinin, olmamalı, olmasın.
hayallerde yaşayan, bir türlü ete kemiğe bürünmüşü görülmemiş sevgili örneğidir.

(bkz: olsa da sevişsek)
sokakta gizli bir gay, mutfakta gizli bir aşçı, yatakta tam bir gizli seksolog olandır.
kıllı, göbekli, sakallı. ama kültürlü olmazsa bunların hiç bir önemi yok. karşına alıp 2 laf edemiyorsan napim kılı tüğü(?)
yalan söylemeyen, fazla sıkıp boğmayan, ilgisiz bırakmayan, çok ilgi beklemeyen, trip atmayan, habire alttan alan, tatlı sert, kıskanmayan, kıskandırmayan, iyi sevişen, kültürlü, zeki, işi gücü olan, güzel yemek yapan, temiz titiz, ne çok çocuk ne çok olgun olan, her daim çekici olabilen, gezmeyi keşfetmeyi seven, bütün gün evde kalsak da eğlenebilen, egosunu tatmin etmiş, cinsel kimliğini keşfetmiş hayal kahramanı.
insanın kendisini görmek istediği tatlı bir chubby. hele bir de ginger'sa tadından yenilmeyebilir. ^. ^
gözleri sevecendir onun; sevgisini bakışlarından belli eder. bilir ki bakışlardır görmeyenin dili. sonbaharda bir kuru yaprak, kışın üşüyen bir ağaç ve baharın kumrusudur aslında. kanatları vardır; melek değildir fakat, sakin ama içten öten. kanatları iki kişiliktir karanlığın dilinde. konuşabiliyordur cesur bir kahraman gibi kanunlarıyla kendinin ve tanrıdır herşeyle; gerekirse karşıgelebilen kendine.
ideal sevgili.
var bir yerlerde.
önce kendisini çok sevsin .
sevgilim olacak kişi için olacağımı düşündüğüm kişidir ki fena halde yanılıyorum tabi. bende eşşeğin z*ki gibi bir sevgili olacam ama önemli olan her koşulda sevgiyi koruyabilmek vazgeçmemek.
ideal sevgili algısı karşınızdakinin geçmiş ilişkilerini çok güzel anlatır. inanmıyorsanız sorun sorgulayın. kişisel tecrübelerim dahilinde söyleyebilirim ki ne kadar basit bir şekilde anlatıyorsa o kadar sevgiliye hasret kalmıştır. şöyle olmasın böyle olmasın diyorsa ya yeni ayrılmıştır o özelliklerden bıkmıştır ya da yeni tanıştığı insanlar o özellikleri taşıyordur.
evet genellemeci ve önyargılı biriyim.
  • /
  • 2