vatan şaşmaz

1974 doğumlu oyuncu ve sunucu. en başarılı filmi metrobüs tanıtım filmidir. şu sıralar hem ikinci evliliğini yapmış hem de bir kanalda yemek programı sunmaya devam etmektedir.
filiz aker isimli eski manken ve oyuncu tarafından otel odasında arkasından vurularak öldürülmüştür. katil şaşmaz'ı öldürdükten sonra kendini de vurmuş, intihar etmiştir. vatan şaşmaz'ın eşi ise şuan 4 aylık hamileymiş. üzüldüm kadına.
ilk başta takıntılı bir aşık tarafından öldürüldüğü söylenmişti. fakat durumun çok başka bir boyutu ortaya çıkmıştır. vatan şaşmaz, filiz aker'den tamı tamına 2.5 milyon dolar borç almış ve bu parayı ona ödememiş, söylenenlere göre de ödemeyi reddetmiş ve kadın bunu öldürmüş. ardından da intihar etmiş, kadının yaptığı doğru değil ama vuracak olsa ilk evliliği zamanında dayanamaz gene adamı öldürebilirdi. olayın maddi olduğu daha baskın bilgiler arasında. allah rahmet eylesin.
güzel adamdı cennet eylesin
erkekler aşk ve para ilişkilerinde kadınları ciddiye almazlar. kendilerini kadınlardan akıllı görürler. karar verici onlardır. aşık bir kadından zarar göreceklerini düşünmezler. daha da önemlisi kadınlardan korkmazlar. onları hafife alırlar. canım cicim ile oyalarlar. daha olmadı terk ederler. kadın kalakalır.
filiz aker olayı kadın ve erkek arasındaki bu erkek egemen dengeye sıkılmış bir kurşun oldu. ve erkekleri kaygılandıran da bu oldu.
devamı http://siyasihaber3.org/cinayeti-vatan-s...
vatan şaşmaz, ki bu adam bizi kasmaz... umarım güzel bir yerdesindir.