yakışıklı olduğunu anlama yolları

yolda yürürken polis tarafından çevrilip kimlik kontrolü yapılmadıysa yakışıklısınızdır. kontrol edilenler -allah affetsin- tipsiz, uğursuz herifler oluyor.
katıldığım önerme. mesela ben 6 kez çevrildim 3 ay içinde falan. **
(bkz:acı ama gerçek)
genelde vitrin camlarından ya da metronun pencerelerinden yansımama bakarak anladığım önerme. bulanık göründüğü için sanırım kendimi yakışıklı buluyorum*
ne kadar yakışıklı olduğunuzla ilgili espriler yaptığınız da insanların gülmekten yıkılması.bende çalışıyor ama gerçekten yakışıklıysanız ukalalık olarak algılanabilir ve kimse gülmez.sonrasında essin soğuk rüzgarlar , oluşsun negatif elektriklenmeler.
yakışıklılık görecelidir. karşımdakine baktığımda bunu rahatlıkla anlayabilirim. özel bir yolu olmamalı.
degilim tipsizlik abidesiyim
ayyhh kafamı usturayla kazıtınca gelen bir his. hele ki kazıtılmış kafa ve hafif kirli sakal ile elimde tespih sallayınca daha bir yakışıklı oluyorum ayol...
gözlerinizin içine bakıyorsa yakışıklıdır..
herhangi bir tanışma app'ine mayolu yüzümüzün olduğu bir fotografı koyuyoruz ardından ise bir saat boyunca telefonumuzu sarjda bekletiyoruz 1 saat sonra 38372652 mesaj geliyorsa ve %60 ı escortmusun ne kadar istiyorsun yaaa ile doluysa tebrikler yakışıklısınız ha tabii mevzu bu uygulamalar olunca yakışıklık değilde sanki göt konuşabiliyor en iyisi eşcinsel olduğunu bildiğiniz birine yürüyün reddederse de iyi çükünle oyna be diyip gidin unutmayın o kaybeder siz değil!!
aynaya bakıyorum, kendimi güzel bulamıyorum ama bir çekicilik de yok değil. benim lügatımda bana uygun kelime yakışıklı oluyor. bana seksi olduğumu söyleyen kadının yanında yakışıklılık üzerinden beni aşağılamaya çalışan kadın affetsin, kendimi yakışıklı buluyorum artık.