yarın öleceğinizi bilseniz ne yapardınız

sevdiklerimle öleceğim ana kadar bakışıp gülümser, ağlar, sohbet ederdim.
ailem dediğim iki kişilik topluluğa iyi bir ders vermek isterdim,
birbirlerini yiyip beni yok saydıkları, o mirasın bana kalan kısmını sevdiğim bir kaç arkadaşıma vasiyet yoluyla bıraktığımı söylerdim.
bazen ne kadar çekilmez olduklarını, onlara neden sabırla katlandığımı anlatırdım.

uzuvlarım dahil kullanılabilecek tüm organlarımı bağışlar kalan kısmımın yakılıp annemin ayak ucuna gömülmesini isterdim.(muhtemelen uygulanmayacaktır)
eğer yakma işlemi yasal olarak mümkün olmazsa mezar gibi bir şey değilde bir portakal ağacının altında yatmak isterdim bunun için gerekli hazırlığı yapardım.

sonra eğer param kalırsa iki tane kaliteli italyan şarabı ile beni mutlu eden iki kişi ile buluşurdum birbirlerinden habersiz, bir saatlik sohbetler, vedalaşma yok, ''seni görmek güzeldi'' diyerek ayrılmak isterdim.
zaman zaman yazip saga sola sakladigim yazilarimi, islerimi duzenleyip ortaya bir yere koyardim. ay ne bileyim belki olunce degerlenir falan diye, sonra da ilk ucakla galler'e giderdim.
böyle bir konusu olan rüya görmüştüm yıllar önce. çok kötü hislerle uyanmıştım. o yüzden bunu düşünmek bile ürkütücü. sanırım son kez güneşin batışını ve doğuşunu izlerdim bir şişe şarap ve öpüşeceğim biri ile..
aileme açılırdım. malum zaten göçüp gidiyorum gizli kalmasın artık ehe
eski sevgililere onları aldattığım başka sevgililerin listesini gönderip hepsinin evi basıp olanca tutkularıyla sürpriz grup seks partisinde buluşmalarını sağlamak. *
aileme eşcinsel olduğumu ve geri kalanını söylerdim. çocukken ve ergenken benimle alay edenlere ulaşmaya çalışıp teker teker öldürürdüm. ya da toplar öldürürdüm öyle de olur. elim boş gitmem öte tarafa.
1 porsiyon iskender, 2 lahmacun, coca cola tüketirim.

gün boyunca kebap yer, cunda'da zeytinyağlılarla günü kapatırım.
şu sıralar formuma dikkat ettiğim için yemeklere dikkat ediyorum öncelikle bu kilidi kırıp istediğimi çatır çutur yerim.
daha da yapmak istediğim bir şey yok sanırım, öldükten sonra her şey anlamsız olacak nasıl olsa.

(bkz: vizyonsuzluk budur)
bu zamana kadar hayatıma girmiş olan; gözümde dünyaya zerre kadar faydası olmayıp üstüne bir de sağa sola nefret tohumları saçan, önüne geleni küçük görüp alay eden insanları toplayıp yakmak. gider ayak toplu bi arınma gerceklestirirdim iyi olurdu.