yavuz bingöl

huzur verici sese sahip türkücü. bazı türküler sesine öyle yakışırki ağlamak ister, ananızı babanızı yadedersiniz. lise son sınıftayken içine düştüğüm bunalımlarda bana türküleriyle arkadaşlık yapmışlığı vardır. artık pek dinlemiyorum ama son albümünde saçlarını taramışsın türküsünü mükemmel söylemiştir.

ps:rakı masasında iyi gidiyor...
hürriyet'e rte hakkında baya sıcak mesajlarla dolu röportaj veren şahsiyet. ben aşık falan sandım.*

erdoğan'ı çok duygusal bir adam olarak tanımlayan bingöl, bu duygu selinden olsa gerek erdoğan'n berkin elvan'ın annesini yuhalamasını da haklı bulmuş. özetle diyor ki: "rte duygu yüklü bir adam aşırı duygusal kendi annesine laf söylenmesi sonucu elvan'ın annesini yuhalaması laf söylemesi gayet doğal. hep aşırı duygusal erkek tepkileri bunlar." ilginç kafa valla kısasa kısas.

http://www.gercekgundem.com/guncel/88161/yavuz-bingolden-dehset-sozler
başta grup yorum olmak üzere, idil kültür merkezi bünyesi altında çalışmalarını yürüten gruplar kendisi hakkında "yavuz bingöl! çukurun bile bir derinliği var; sen çukur dahi değilsin!" başlıklı bir açıklama yapmıştır.

bir insanın daha ne kadar soysuzlaşabileceğinin cevaplarından biri, yavuz bingöl'dür.
hükümeti övdüğü için 2 gündür linç yiyen şarkıcı. parası mı bitmiş nedir.
her sözüyle artık daha fazla batamaz derken, bunu her sözüyle başarabilen bir zamanların güzel sesli türkücüsü yeni zamanın karaktersiz çığırtkanı... bir kariyer nasıl saçmasapan şekilde yerlebir edilebilirin örneği... bir partiyi tutabilirsin ama bu toplumda o parti yüzünden yaşanan sıkıntıları, ölümleri, skandalları, rezaletleri, baskıları, tehditleri görmezden gelemezsin, kör ve şuursuz derler aksi takdirde... böyle itin götüne sokup çıkarırlar seni, neden deme hakkın olmaz....
yeni mal beyanı yapmış kendisi. türkiye'de yere tükürmekte ve kırmızı ışıkta geçtiğimiz için avrupa ülkelerine göre daha özgür olduğumuzu söylemiş.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/yasam...