years and years

olly alexander, mikey goldsworthy ve emre turkmen'den kurulu ingiliz elektronik boyband.

sıkıcı ve artık beyin için zararlı olmaya başlayan çoluk çocuk boy bandlerden farklı olarak elektronik, synth pop ve minimal pop yapan years çocuklarının haliyle işi baya zor. ingiltere tarafından da fazla sahiplenilmeye üçlünün şarkıları gayet güzel, gayet değişik.

take shelter:


desire:
king ile beni benden alan topluluk. ayrıca artık çok az yapılan bir müzik türünü yapıyor olmaları da takdir edilesi.

king:
ergenliğim tuttu yine ama bayıla bayıla dinlediğim ingiliz boyband. bence bir boybanda göre çok güzel işler çıkarıyorlar. ayrıca klavyecileri de türk. instadan takipledim. gay temalı ve orgy li klipler çekmeyi çok seviyorlar sanırım. worship diye yeni şarkıları çıkmış klibi ve klipteki bıyıklı abi çok iç gıdıklayıcı. shawn mendes stitches, sia chandelier, lady gaga marry the night karışımı bir klip düşünün.


edit: üstündeki pembeli cekete bayıldım. gucciymiş.
2019'dan başlayarak ilerleyen geleceğin distopik bir şekilde anlatıldığı ingiliz dizisi. teknolojinin ilerlemesi, post-truth mevzusu, nükleer dünya gibi pek çok temanın bir aile üzerinden işlendiği dizi. kafa yormuyor, black mirror'daki gibi karanlık bir atmosferi de yok dizinin.
çok güzel bir mini dizidir.
günümüzden geleceğe bir bakış atar dizi, bir çok güncel konunun gelecekte nerelere varabileceğine göz kırparken bunu dört kardeşin çerçevesinden gösterir. oldukça etkilendiğimi belirtmeliyim.
fragman: