2 kadının olamaması sorunsalı

yukarıda ki özellikler heteroseksuel ilişkilerde de vardır. nasıl erkek kişisi ile kadın kişisi bir ilişki sürdürüyor ise gayet iki kadında yapabilir. ki çok fazla örnekleri de var.
trip sadece kadınlara özgü bir duygu/durum mudur? yoksa trip herkese ait olduğu halde toplum tarafından kadına aitmiş gibi gösterilen bir durum mu? trip bence herkeste var olan ama özellikle toplum baskısı tarafından erkeklerden uzaklaştırılan bir durumdur. çok ilginçtir ki aynı toplum tribi canı sıkılınca abartı görebilir. buradaki abartı görülen ve abartı görülmesine şaşırdığım trip , mantıklı bir sebepten ötürü sevilen kişiye karşı gösterilen bir tepkidir. yoksa durduk yere ve sürekli yapılan, sırf ilgi çekmek amaçlı trip ne kadar sağlıklıdır orası tartışılır tabi ki. ayrıca kıskanma kadınlarda madem bu kadar çok neden erkekler tarafından işlenen kadın cinayetlerinin çoğunun sebebi kıskançlık? bence kıskançlık ve trip her iki cinsiyete de ait. sadece kadın toplum tarafından kendisine bunlar yüklenildiğinden daha kolay gösteriyor ve bazen bu nedenle abartabiliyor. erkek ise bunları içine atıyor ve daha üzücü, can yakıcı şekilde gösteriyor. sonuç olarak trip, huysuzluk, kıskançlık her ilişkinin dinamiğinde var. birbirini seven, sınırlarını bilen insanlar için bunlar sorun olmaz cinsiyeti nolursa olsun. öyle ki günümüzde birçok mutlu evli lezbiyen var.
evet kadın erkek ilişkisinden zordur kabul ediyorum. göğsünü gere gere herkese biz birbirimizi çok seviyoruz ve bir hayatı paylaşmak isitiyoruz bu güzel günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz diyemiyoruz haliyle. bence senin takıldığın nokta tam da bu ama bunlar olmadan da oluyor çünkü tüm bunlar aklına gelmiyor sevdiğin kadınla beraberken.

ben 26 yaşındayım ve bu yaştan sonra tamamen netim bir kadının kollarında olmak hayatımı onunla sürdürmek istiyorum. kısacası zor bir formülü yok, sadece bu duyguyu hissetmek önemli