3un5inlafi

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
geçenlerde kendisiyle yüzyüze tanışma şerefine de nail olduğum şirin mi şirin, tatlı mı tatlı anadolu gayi,kendisine ne kadar teşekkür etsem az yardımları için, it hörtsssss minik serçem, iyi ki var
kendisi paralel gay adeta devlet içinde bir yapılanma, çok safmışım yeni anladım, ama inine gireceem inine, piyasayı yedirmeyiz
ayı sözlük gay pride zirvesi 2014'de sugar cafe'nin sol yamacına uzanmasını fırsat bilip; uzun uzun kucağında yatıp uyuduğum yazar. öylesine geniş ve konforlu ki günlerce yaylak ve kışlak olarak burda konaklayabilirim. iniş takımlarına, bacaklarına zeval gelmesin.
benim minik serçem, bal böceemmm, nöbetçi kuşum, hayatımın en güzel insanlarından, onun için bir uçağı kaçırabilirim, dubaiye düşürtebilirim, muaaaaahhhhhh
kravat sevmiyomuş. napim onca güzel ayrıntıyı kravat olmayınca. hıh. bye.
birgün çocuğum;
kanatlı atlarla almaya gelecekler seni,
tüm papatyalar bahara hazırlanırken,
daha hiç sıcaktan terlememişken,
gökyüzüne uçacaksın sonra,
seni bekleyen her melek için,
bütün aşkların en olgun çağında,
hep bugünkü aklınla,
üzülmenin olmadığı bir yerde,
gökyüzü olacaksın bize,
o güne kadar üzülme çocuğum,
daha en güzel gün gelmedi
şu an evde kıçını yayıp yatmıyorsa bende bozo değilim... ama ben ona iş buldum. bir kaç arkadaş daha var. yakında büyük projemi açıklayaceyim.
"ateist koruyuculuğunu" kendi çapında yaşamasını önerdiğim yazardır .
sözlüğün delisi galiba. bana da msj attı az önce.
kendisinin sözlüğün delisi olduğu doğrudur, ama adam ne döndüğünü şıp diye anlar, vardır bir bildiği, 40 akıllı bir kuyuya taş atar o tek tek toplatır hepsini, kral adamdır
çok sevdiğim bir arkadaşımın kuzeniymiş! pek memnun oldum ve tanımadan sevdim. 3un5inlafi tanışalım bir ara.
kocaman kocaman sarılsam da "bir sonra acaba ne zaman görüşür ki?" diyip bir daha sarılma isteği uyandıran şapşik şey..
yüreği, elleri avuçları kocaman, hepsinin içine dünyaları sığdırabilecek kadar güçlü, zaman zaman canının yanmışlığı kendisini harap bitap düşürse de, gülmenin ona çok iyi geldiğinin farkında zaten..


adanın sidik * kokulu sokaklarında sevgili silverface'in liderliğini yaptığı "kaybolma" turumuz içinde konuştukça daha bi sarıp sarmalayıp ciğerlerime kadar sokmak istedim..

kendi ses tonu ve tabiri ile "c'anım sen çok seviliyorsun galiba"

hep böyle güzel kal emi *
yanakları sıkılası, mucuk mucuk öpülesi yazarımız. hakikaten kardeşim olsa ancak bu kadar sevebilirdim. kendi de yüreği de harika.. yetmedi bu kadar görmek ama hiç tanıyamamaktan daha iyi olduğunu düşünüyorum.. çok sevdim seni güzel kirpiklim :)
sevmekten kim uzanır? tadına doyum olmaz... lezzeti damakta bırakıyor. adada hayat var detirtiyor. issiz adaya beraber düşsen gam değil. iyi ki varsın güzel adam. iyi ki tanıdım... geç buldum tez yitirdim oldu biraz ama. adamligina adamlık katacak benim biraderim. polonyalara gidecek. yaşayıp öğrenecek. bize onları anlatıp ortadan ikiye yaracak gene.
türkiye'de koca bittiği için şansını elin polonyalarında deneyecek olan, koca ararken ilk özelliğin zenginlik olduğunu bilmeyecek kadar tecrübesiz ve bu vesileyle evde kalmaya devam edecek ya da ucuz cafelerde sevgilileriyle el ele sıkıcı bir hayat yaşamaya mahkum olacak, benim olduğum yerde 2. olmaya alışması gereken eğlenceli, numaradan duygusal, ortamdaki erkek dedektörü olarak faydalı eğlenceli şey. * * * *
ikidir arayıp ulaşamadığım yazar, kim bilir gene nerde sızdı ayyaş
yarın sabah başka bir başlangıca sahip olacak yazar. dilerim her şey istediği gibi gerçekleşir. ve en önemlisi hayırlı bir kısmet bulmadan da gelmez.

giderken bize şöyle bir şey söylemesi muhtemeldir:özleyeceğiz. *
gitmek, tüm kalanları yanında götürmekmis. bizi de götür kuzum. biz seni hic gitmeyecekmissin gibi sevmistik oysaki.simdi ise bize düşen, yarın dönecekmissin gibi beklemek. bu kadar melankoli yeter sanirim. sen canim shimdi yokmsn * yolun acik olsun .kalbim seninle bebegim.
büyük harflerle ,sessizce çıkıp gitti.
  • /
  • 2