3un5inlafi

gitmek, tüm kalanları yanında götürmekmis. bizi de götür kuzum. biz seni hic gitmeyecekmissin gibi sevmistik oysaki.simdi ise bize düşen, yarın dönecekmissin gibi beklemek. bu kadar melankoli yeter sanirim. sen canim shimdi yokmsn * yolun acik olsun .kalbim seninle bebegim.
büyük harflerle ,sessizce çıkıp gitti.
instagram hesabi da cok guzel, takip edilmesi gereken yazarlardan.
bir daha asla ipiyle kuyuya inmeyeceğim yazarcan, balım. öyropalarda yeterince eğlendiği yetmiyormuş gibi bir de beni oyununa alet etti. pisliiiiiik. *


(bkz: 5 ekim dünya kürtlere şaka yapma günüsü )
az önce epey cesur bir entrysini okuduğum ve sözlükte yazar olarak devam etmesini istediğim yazar.
beni whatsapp üzerinden fena sorgulayan yazar. entrylerinin silinmesi hoşuna gitmemiş, kim sildi diyor birde! duymak istediklerini söylemediğim için oldukça sinirlendi. ciğimli hitabı ile başlayan cümlesinin sonuna bana ucuz olduğumu da ilave etti. kafasında kurduğu senaryoların doğru olmasını istiyor ve bunun hayalini kuruyor. kendisiyle hiç bir alıp verememişliğim yok bu arada. "biz artık değiştik, hatalarımızın farkına vardık ve sözlüğe geri dönüyoruz" dediğinde de sizi oldukça içten karşıladım. gençliğin verdiği hatalardır, olur dedim. yine aynı şekilde seninle hiç bir sıkıntım yok. insanlarla polemik yaşayacak kadar boş vaktim yok. ben senin büyüyüp olgunlaşmanı beklerim yine. bu bana bir şey kaybettirmez.
ben hariç herkes salak prensibiyle yaşayan ve entrylerınde bangır bangır bununla övünen yazar.
olsa da bi çay koysam içsek dedirten yazar, sohbeti muhabbetti inceden giydirmesi bir hoş, 14es onunla daha bi güzel...bi de herşeyden çabucak sıkılmasa...
tatlım gül bana küsmüş..

mesajlarıma cevap vermiyor, yorumlarımla hiç ilgilenmiyor bile..

aşkımsu senin o yanaklarını ısırırım..

gülümbal, arada hatırlasan beni iyi olur..
tuhaf bir enerjisi var bu adamın, sözlükte kavgalı olmadığı tek bir allahın kulu yok sanırım, bir şekilde birlikte olduğumuz diğer arkadaşlar ile de aramı bozsa da kendisi içinde bi yerlerde henüz kendisinin bile farkedemediği iyi bir adama sahip.. onu tez zamanda keşfeder umarım..
bir saniye, birisi benim biriciğime laf atmış...kendisi çok iyi dosttur, candır, evet tartışmışızdır zaman zaman, ama bir telefonumla yanıbaşımda bitmiş, acillerde yanımda durmuş, omuzlarında ağladığım adamdır...artık burda yazmadığı için, burdan bişeyler yazmak ziyadesiyle yanlıştır
uzun zamandır sohbet etmiyorum. ama iyidir. insan gibi insandır. umarım her şey istediği gibidir.
italya dolaylarında evinin adamı oldu, umarım yakışıklı bir adamın evi olarak hayatına devam eder.
bayramda konuştuk , gelip gelmeyeceğini sordum “ tatillerde “ dedi, niyeti yokmuş dönmeye. “ gelme, git git. buralar bombok” diyerek, kendisine hak verdim.
ki kendisi benim hem psikoloğum, hem yürüyüş arkadaşım hem de düğün derneklerde naylon çorap yakana kadar oynadığım zat- ı şahane olmasına rağmen, assssla gelmesini istemediğimdir.
çünkü onu uzaktan sevmek, dostlukların en güzeli. çünkü dostluk , mutluluğuyla mutlu olmak.
( şu an biraz duygusalım sanırım)
  • /
  • 2