ahmet kural'ın sıla gençoğlu'na şiddet uygulaması

ahmet kural sevgilisi sıla gençoğlu'nu darp ediyor, sonrasında sıla da suç duyurusunda bulunuyor. kadına yönelik şiddet ülkemizde bu kadar yayılmışken ünlülerin de bu duruma gelmesi konunun daha da ürkütücü boyuta geldiği gösteriyor. ahmet kural denen eleman hakkında uzaklaştırma kararı alınmış.

https://twitter.com/kadinmeclisleri/stat...
kafa karistirici olay
prim olaylari olabilir desem ulen ikiside prim yapmaya gerek duymayan insanlar uzucu bi olay
biten bir ilişkiye neden ikinci şansın verilmemesi gerektiğini bir kez daha acı bir şekilde anladığımız olay.

x kişisi veya y kişisi olması olayı değiştirmez. eziklik psikolojisine giren her insan eninde sonunda savunmasız kişiye şiddete başvurur. sılanın bu olayın üzerine gitmesi doğru harekettir.
bu ilk şiddet haberi değil. sıla'dan önce ilk olarak kural tartıştığı kız arkadaşı naz çekem’in parmağını kırdığı iddialarıyla gündeme geldi. ikinci olarak kenan erçetingöz'ün üvey kızı olan oyuncu burcu kıratlı ile yaşadığı ilişkide de sık sık şiddet olaylarının yaşandığı iddia edilmişti. nişanlı olan çift yollarını ayırmıştı.
ahmet kural ile ilgili olarak alkolü fazla kaçırdığı yönünde bir şeyler duymuştum. tepkileri uç birine benziyor, genel olarak böyle izlenimi var. zaten kendisini savunurken bile beden dili bunu fazlasıyla ortaya çıkarıyor. alkolün verdiği etkiyle de sinir harbi yaşıyor olabilir. sıla'ya zamanında tokat attığı iddiası vardı mesela. sıla bunu inkar etmişti, o dahi doğru olabilir. işin bu raddeye geleceğini tahmin etmediğinden tokat meselesini kapatması ihtimalini yüksek buluyorum. demek ki neymiş, kimseye ikinci bir şans verilmemeliymiş.
sıla şiddeti kanıtlamak için barışmış olabilir. eğer öyle yaptıysa da helal olsun. sanırım yapı kredi bankası da ahmet kural ile olan reklam sözleşmesini feshetmiş. iyi de olmuş.
iki tarafta ünlü olmasaydı eğer bu kadar konuşulmayacaktı bu konu.
kadına şiddete karşıyım. bence bu olay ne sıla nın abarttığı kadar ne de ahmet kuralın yok saydığı kadar. madem anlaşamıyorsunuz insan gibi ayrılırsınız. sonuç olarak iş yargıya taşındı ve madur olan haklı çıkacak. yani ahmet kuralın kariyeri mahvolabilir.