andrew garfield

yaşını hiç göstermeyen amerikalı aktör. yeni örümcek adam serisinin peter parker'ı. emma stone ile sevgililer diye biliyorum. altın küre ödülleri'nde ryan reynolds ile öpüşmesi sonrası medyada oldukça konuşulmuştu.daha 1 hafta geçmeden katıldığı programın sunucusu stephen colbert ile çifte öpücüğü tekrar konuşulur oldu. lgbti aktivisti de olduğu biliyor. belki bir gün açılır.

broadway’de gösterime girecek olan ikonik gay oyunu angels in america’da oynayacak olan ünlü oyuncu eşcinsel ilişkiye açık olduğunu ifade etmeye çalışmış. tam olarak söylememiş ama dünyanın kendisine sunduğu tüm olanaklardan faydalanmak gerektiğini söylemiş.
http://gmag.com.tr/andrew-garfield-escin...
the social network filmindeki (bkz:eduardo saverin) performansıyla beğeni topladıktan sonra yükselişe geçmiş aktör.sonrasında amazing spiderman serisi ve hacksaw ridge le gelen oscar adaylığıyla yükselişine devam etmiştir.
bence eş cinsel olmak için yeterli tatlılığa fazlasıyla sahip.zaten ulu orta olur olmaz yerler de ilk bulduğu erkeğin dudağına yapışarak fazlasıyla eşcinselin sempatisini kazandı.*
the social network taki altın küre adaylığı getiren performansı için;