armağan çağlayan

adam anasından jüri üyesi olarak doğmuş sanki. ben burdan atlarım yarışmasında o boktan yarışmaya can getirmiş. o kadar isabetli yorumlar yapıyor ki hayran kalmamak elde değil. aslında popstar da olması gerekiyordu ama yapacak birşey yok sanırım.

(bkz: jüri üyelerinin divası)
inanılmaz bir gözlem yeteneği olduğunu düşündüğüm kişi. tespitleri hemen hemen her zaman doğrudur, zekasına hayran olmamak elde değil.
parfüme düşkünlüğünü odasında bulunan bir mini buzdalabını ağzına kadar doldurarak sergileyen asıl mesliği avukatlık olan, reklam işleriyle uğraşan bir adam.
rating canavarıyla nasıl oynaması gerektiğini bilen, eleştiriyle çirkefliği harmanlayan demirbaş jüri üyesi. popstar yarışması sırasında jüri arkadaşı ebru gündeş'in feminen bir yarışmacı adayına hakaretler etmesine aldırmayan bir insandır aynı zamanda. ekranlardaki düşüşünü son ütücü programıyla perçinlemiş, uzun süre gözlerden uzak kalmıştır. herşeyi yaparım düsturuyla köşeyazarlığı yapmaya da kalkmıştır. ben burdan atlarım adlı teyyare yarışmadaki jüriliği dışında kebap restoranı vardır. gazetecilikten, şovmenliğe, kebapçılıktan, akademisyenliğe her iş elinden geliyor armağan'ın. meğer ne büyük insanmış o!

(bkz: evlerden ırak)
teve2 kanalında hepsi bugün oldu adlı programı sunan konuk olan profesör konuğunu hoşgeldiniz buyurun oturun derken son konukları olan köçek konuklarına gel şöyle burada dur falan diyen samimi olduğunu düşünmediğim adam
fazla kilo almis olan adam.

kafasini gormesem, karninda cocuk var hamile sanacagim. az zayiflasin lutfen.