ayı olmayanın kendine ayı demesi

çok nadir diyemiycem ama bayağ bayağ bu mod da kendini ayı ilan etmişler mevcut.
hani, ayı olmasam ayı görmesem belki yutturabilir kendisini diyecem ! oda yok.
yani bu insanlar hiçmi küçüklüğünde hayvanat bahçesine gitmemiş, orada ayı görmemiş !!!
neyse, ayı olmadan ayı olmaya kalkmayın...
azıcık göbek azıcık sakal olunca ayı olunuyor. sonra da " ayyh nolck cnm hepmz ayıyız ehehe" replikleri doğuyor. ayrıca (bkz: kocacım)
sonuç olarak sen de hemcinsinden hoşlanıyo musun? ... cevabı evet. o zaman bu saatten sonra istersen boğalar diye bi grup oluştur , ayılık konusunda çok büyük bi faşizm dönüyo ve saçma.
kendini öyle tanımlıyorsa öyledir.
nadirende olsa birine kabalık ettiğim zaman yaptığım özeleştiridir.
aynen katılıyorum ayı ayı olmalıdır. adam uzun boylu azda kilolu olunca ayıyıyım diyor kendine hem bedenen hem de ruhen hisettmeli yok illa bedenen olmasa da olur ruhen hissetmek olmaz ki ayı hayvanat bahcesindeki ya da doga daki o kıllı büyük ve her zaman herseye ac olan ayı varya oylesi ayıdır iste.
birinin ayı olup olmadığını kim neye göre belirliyor? gerçekten bilmiyorum. ayrıca kendine ayı diyorsa bırakın ayı olsun, ne zararı var ki? mesela bende transseksüel ayıyım desem, kim itiraz edebilir ki?
biz ayı olmayı da iyi biliriz.*
ayı olmayı sizden öğrenecek değiliz
sen bana ayı demisin
sana hiç yakıs tıramadım
hiçkimse bana ayı diyemez
senin bana söylediyin lafı sana iyade ediyom
niye cevap vermiyorsun *
kendine feminen gay hareketi içerisinde yer bulamamış, azıcık hairy ama genç ve toy, bu yüzden tam bir ayı olamasa da bir koala, ne bileyim bir bal porsuğu olabilecek erkek. (bkz: papa )
ülkemizde ayı denildiğinde insanın aklına ilk gelen anüsünüzü uyuşturacak bir dumlupınar güreşçisi olduğu için pek sık rastlanan kamyoncu yargısı. hayır arkadaşlar ayı olmak için obez ya da kamyoncu olmanız gerekmiyor. iki taraf da bu kültüre hakim değil, zira bu konuda türkçeleşmiş pek terimimiz yok, alt kültür sıfır.
benimdir cunku panda da olsa ayı ayıdir. çok çiroz değilim, bolca kıl var, göbek de var ama otter daha uygun (su samuru mu neyse işte) ama yine de ısrarla ''ayısın sen'' diyenler var. onlara göre kilolu olmaya gerek yokmuş.
(bkz: ayı olma kriterleri)