ayı sözlük ikinci doğum günü klibi

tarifi mümkünsüz bir emekle hazırlanmış, geceyi güzel özetlemiş videodur. yapan, eden, çeken, düzenleyen dark bear ve stonewall un ellerine sağlık.
klip muhteşem organizasyona zaten diyecek laf yok emeği geçen herkese teşekkürler
bütün gece video çekmekten hiç görünmediğimi kurgusunu yaparken fark ettiğim klip. bi allahın kulu da beni çekseymiş ya..
daha 24 saat olmadan 144 kez izlenmiş olan klip.
ibne catlatan videodur.saglam eglenmissiniz gencler.bi daha kine insallah videoda oluruz.
emeğinize sağlık dostlar.
nasıl bir giriş müziğidir o öyle
çok yakışmış hem de çok

soko
first love never die

http://www.zapkolik.com/video/soko-first...

i feel like walking
do you feel like coming
i feel like talking cause
it's been a long time

can you feel the same
i will never love again
çok tatlı olmuş cidden. elinize sağlık *

edit: giriş müziğide cidden süpermiş
"daha şirin olsaymış." dedirtendir.
müzik seçimine bayıldım , soko gerçekten hak ettiğinin çok altında değer gören bir sanatçıdır.şarkıyı seçen kişiye burdan bir sürü tebrik.

bu arada çok tatlı bir ortam varmış gibi gözüküyor , takdir ettim.
izleyince orada olmadığıma üzüldüğüm lakin iyi ve güzel insanların elinde olan bu kutlama ve organizasyonun daha da güzelinin olamayacağını anladığım, mesafeler olarak uzak da olsa kalben tüm desteğimin ve bundan ötesi yok dediğim bir kutlama ve daha nicelerine dediğim, ayi sözlüğü'n 2. yaş gününü yürekten kutluyorum. klip de muhteşem olmuş ellerinize sağlık...
çok fazla eğlendiğim, çok kurtlarımı döktüğüm, geyliğimi sonuna kadar hissettiğim ve kendim gibi insanlarla doyasıya dans edebildiğim, güzel müzikler ve şovlar izlediğim organizasyon. beni organizasyonun bir parçası yaptığı için darkbear'a teşekkürler.
'sizleri videoya alacağız ama merak etmeyin arkadaşlar yüzleriniz görünmeyecek' diye rahatlatıldığımız! partiydi, yıllar sonra torunumuz olacak çocukların 'sahiden o kadar beter miydi toplum' diyeceği ama benim çok eğlendiğim partiydi, emeği geçen gelen orda olan herkese 'iyi ki varsınız'