ayı sözlük ikinci taksim zirvesi

9 kasım 2011 çarşamba günü gerçekleştireceğimiz zirvedir. bayramlaşmaya alıştık, malum ayı sözlük birinci taksim zirvesi ni de 30 ağustos 2011 zafer bayramı ve ramazan bayramının ikinci gününe denk getirmiştik. zirvemizin amacı öpüşmek, kaynaşmak ve bazı ihtiyaçlarımızı gidermek. farkındayız ki hepimiz gayet sağlıklı, sevişken ve samimi erkekleriz. manevi huyumuzu devam ettirmek maksadıyla kurban bayramının son gününde olacak bu zirveye kimler katılır? entrylerinizi eklemeye devam edin.

bir de; zirvemize ismini açıklamayacağım sürpriz bir ünlü de katılacak.


yer: rocinante cafe

sakızağacı cad. öğüt sok. no:6 k:3
beyoğlu merkez, beyoğlu, istanbul

tel: 0 212 244 82 19

tarih: 9 kasım 2011

saat: 17:00

katılımcı yazarlar : dark bear, wagaman, keremce, greenday, koyuyazar, bear sikertir, paw, ordinaryman, jan xwen, anormal genc, topakbear, mistermagician

ilk entry gerektikçe güncellenecektir.
tabi ya gezin eglenin istanbullular.ben de artik bursada açarim rakımı kendi kendimi zirveye çikartirim.
burger king in önünde toplanılsın sonrada tüm ayılarla taksimde arzı endam edilsin. *
ikinci kez katılamayacağım, katılabilenler için çok eğlenceli geçmesini umduğum zirve.
ancak taksim meydanına kurulacak dev perdeye yansıtılacak web cam görüntümle,
interaktif olarak katılabileceğim zirve :))
1.de köpük banyosunun peşinden 6 saat süren bir grup seks yapılmıştı. bakalım bu sefer neler olacak. tabi ben gelemiyorum ama takip ediyorum
ünlü gelecek haberleri fos çıkmıştır. dark bear kendini muhtemelen ünlü olarak tanıtarak yalanını örtbas edecek. masaya vurmazsa eğer kabul etmeyiniz ve mutlaka bir ünlü isteyiniz.
katılanların şok üstüne şok yaşayacagı fevkaladenin fevkinde olacak zirvedir.

açılış: "dark bear ile ayılık üstüne" adlı bir konuşma ile başlayacaktır.

konuşma sonrası "bear sikertir ile yatakta nasıl 10 panter olabilirsiniz" isimli atölye çalışması olacaktır.

atölye çalışmasından sonra sağ kalan arkadaşlarla ile "anormal genç ile bear msnleri nasıl hacklenir" seminerini görücez.

son konuşması olarak "koyuyazar ile farkedilmeden nasıl çapkınlık yapılır, sevgiliyi boynuzlamak üstüne " kapanış konuşması bitirilecekmiş. *
gerçekleşmesine 16 saat kalan zirve.
yurt dışından (ispanya) getirdiğimiz bear arkadaşları hava limanında karşıladım ve şu an eşlik etmekteyim. ilk gelen 5 kişi ile tanıştırma sözü verilecek olan zirvedir. saatler kala heyecan dorukta imiş.
istanbul belediyesi mobese kameraları sayesinde yaklaşık 2 saat sonra canlı yayınlanacak olan zirvedir. link az sonra... *

(bkz: yalan yanlış entry girmek)
gelip gelmemekte son ana kadar tereddüt ettiğim, sonrasında iyi ki gelmişim dediğim; güzel insanlarla tanıştığım sıcak samimi bir zirveydi. emeği geçenlere, özellikle dark bear a teşekkürler.
sohbet muhabbet, hoşuma gitti.
her ne kadar soğuk alğınlığımın getirdiği ses kısıklığı ve baş ağrılarım olmuş olsada,
birşeyler konuşabildim.(yarım yamalak).
güldük, eğlendik...
güzel bir zirve oldu.
gelen herkese teşekkürlerimi iletmekteyim.

katılamadım haci. olmadı bu sefer. kıskandım açıkçası.
zirve gecesi yine uyuyamadım, heyecanlıydım yeni insanlar tanıyacak olmanın verdiği keyifli telaş. evden erken çıkma şansım yoktu lakin bir kaçış yolu bulup doğru mecidiyeköye vardım, minik bir kahvaltı sonrasında taksim. ilk önce keremce, paw ve bear sikertir ile buluştuk. sugar cafe de kısa bir süre soluklanıp doğru asıl mekan olan rocinante cafe de soluğu aldık. yazarlar bir bir geldikçe zirvenin keyfi daha da arttı, karşımızda sevişen hatunlar zirvenin en ilginç dipnotlarındandı. muhtemelen onlar da bizi öpüşürken sevişirken görseler izlerlerdi. biz izledik mi? ah evet bazen, ama hiç rahatsız etmeden. ortamdaki herkesin eşcinsel oluşu kadar insana huzur verici başka birşey yok cidden ben o gün bunu gördüm ve hissettim. keyif aldığım bir nokta da katılanların hepsinin nerde ne konuşacağını bilen insanlar oluşuydu. sözlüğün zirvelerinin tanışmalar kaynaşmalar dışına çıkarılmaması gerektiğini bilen bir ekip. zirve aslında her birimize bir çok şey kattı. her birimiz bazı içimizdeki kurduğumuz büyüttüğümüz engellerimizi aşmanın keyfini yaşadık zirve vasıtasıyla. sözlük aslında sadece bizleri motive eden bir etkendi, orada olmak isteyenler sözlükten ziyade sözlük vasıtasıyla kendilerine katabilecekleri en güzel zamanı yakalama peşindeydiler. zirve nin bitişi aslında buruktu, zaman azdı, hava erkenden kararıyordu zaman mekan karmaşası arada bir yokladı bünyeleri. sözün özüne gelirsem eğer, ayı sözlük ile konuştum dün sizlerden sonra ve biliyorum, ayı sözlük bu yüzden çok mutlu. her birinize selamlarını iletiyor ve benim vasıtamla en kısa zamanda yeniden buluşun, unutamayacağınız bir günü daha yaşayın diyor. yenilerini tekrar tekrar yapmak ümidiyle.