ayı sözlük kitap fuarı zirvesi

kitapsever ayıların ilgisini çekecek bir zirve ile yine karşınızdayız. 19 kasım cumartesi günü yapmayı planladığımız zirvedir. 30. uluslararası istanbul kitap fuarı nı birlikte dolaşıp, istenilen aranan kitapları alır, yeni yeni kitaplar keşfederiz. fuar çıkartmamızın ardından perlavista avm de oturup birşeyler içeriz ve devamında herkes yoluna gider.

cumartesi günü fuar akşam 20:00 de kapanıyor. buluşma saati olarak 17:00 demiş olsakta, o gün müsait olan arkadaşlar daha erken tüyapta olabilirler. fuar çok büyük olduğu için bazılarımıza 3 saat yetmeyebilir bu sebeple erken gelmenizde fayda var.

tüyap a nasıl gidilir? yenibosna dan direk tüyapa otobüsler ve minibüsler var. sadece binmeden önce sormanızda fayda var. metrobüsle gelecek olanlar için ise, son durak olan avcılarda indikten sonra aynı yönde devam eden avcılar istanbul üniversitesi kampüsü tarafından biraz yürüyüp köşedeki üst geçitten geçerek yine tüyap yönüne giden otobüs ve minibüsler kullanılabilir. tüyaptan önceki durakları sıralayayım ki yakşaltığınızı anlamış olun. beylikdüzü-migros, büyükşehir, bizimkent, beko ve sonrasında tüyap. tüyap devamında araç büyükçekmeceye iner. kafası karışanlar bana özel mesajla ulaşırlarsa yardımcı olmaya çalışabilirim.

yanımda birkaç tane giriş davetiyesi var, bana minik çocuk titabı hediye alacaklara davetiye verebilirim. * temin edebilecek olanlar varsa zirveye kadar davetiye bulmaya çalışsınlar. olmayanlara ben vermeye çalışırım. giriş öğrencilere bedava diğer ziyaretçilere 10 tl olarak fiyat belirlenmiş.

bu zirveyle ilgili görüşlerinizi ve katılım durumunuzu belirtirseniz sevinirim.

tarih: 19 kasım 2011
yer: tüyap
saat: 17:00

katılımcılar: dark bear, naringergedan, wagaman, keremce, jan xwen, hayyamhatemi, mistermagician, lost soul
nihayet bayram dışında istanbulda olunabilecek bir tarihte düzenlenen zirvedir. hem de bir sosyalleşme, bir sosyalleşme temalı efendim. haince katılma planları içerisindeyim. evet.
ee evet ayı severler, şey pardon kitap severler, kitap okumayı sevenler, sosyal aktivist yazarlar nerdesiniz? hadi bekliyoruz.
kitap okumayı sevmeyenler de gelebilir mi dediğim zirve.
bensiz kitap zirvesi...
olmadı şimdi.
maalesef katılamayacağım zirve. yahu benim işten çıkış saatim 18:10 zaten. ben 19 u pazar sanıyorum. oturup ağlamak istiyorum.
sanırım uçuş biletimi ertelememe vesile olacak bir zirve kendileri
bir kitap kolik olarak katilmayi cok istedigim fakat hem vize haftama denk gelmesi, hem cumartesi gunu sinavimin olmasi hem de pazar gunu cok yakin bir akrabamin dugununun olmasi ki dugun baska bir sehirde ve ben sinavdan cikar cikmaz bayrampasa otagarinin yolunu tutacagim, vesilesi ile bu zirvede ne yazik ki bulunamayacagim. uzgunum.
kitap mı? fuar mı? ..soba tutuşturmak, mangal ateşi yakmak, arada sırada ev kundaklamakta kullandıgım toplu kağıt parçalarından ibaret hatta oluşturulmuş nesnelerin toplu gösterimleri değil mi bu? fuar da bu konularda brifingler ve eğitimlerde verilir. standlardaki promosyonları kaçırmayın. bedava kibrit de dağıtıyorlarsa almadan geçmeyin. kitap severlerin elindeki bu gücü küçümsemeyiniz. *
ilk entry zaman zaman güncelleniyor. takip etmenizde fayda var.
evet zirveye katılacak yeni katılımcılar var mı? yok mu? var mı? yok mu?
cumartesi saat 14 te küçük iskenderin imza programı var-mış.ilgilenenlere duyurulur
sanırım hepinizde telefon numaram mevcut. yarın ki zirveye ben iş çıkışı katılacağım için 16:30 - 17:00 arası ancak tüyapta olabileceğim. şimdiden çok keyifli, bol kitaplı, bol sohbetli bir zirve olmasını diliyorum. görüşmek üzere.

(bkz: sepet sepet yumurta sakın beni unutma)
bana minik bir çocuk kitabı hediyesi alacak 3 kişiye daha davetiyem var, hatta 6 davetiyeye kadar çıkması muhtemel. * keremce davetiyen günler öncesinden kenara ayrıldı paşam. antalyalardan geliceksin ve sana davetiye ayırmayacağım ha, ayıp olur, pehh. *
yarın erken gelenler içeriye girecekler ve gittiğimizde onlara telefon ile ulaşacağız. 16:30 17:00 arasında tuyap giriş kapılrının önünde buluşuruz. 17:00 sonra gelecek arkadaşlarla içerde buluşuruz, zaman az olduğu için en geç 17:00 de fuarı gezmeye başlamak daha mantıklı. katılımcılarda telefonum var, araşarak ya da mesajlarla da haberleşelim.
buluşma için son 16 saat.

(bkz: beklemek)
keremce den alınan haberlere göre avcılardan tüyap a ücretsiz servis de varmış. bilginize.
simdi cok cok uzaklarda oldugum icin,yari yariya uzuldugum.
diger yari kismimin sevindigi bensiz zirve...
kültürel aktiviteleriyle, sağlığına dikkat edenlerin tercihi gece yürüyüşüyle, her erkeğin geçmesi gereken soğuğa dayanıklılık testiyle, fuarda saklambaç oyunuyla, hiçbir yerde bulunamayacak en özel yemek tarifleriyle, e-5 te tüm seksiliğini kullanarak otostop çekme başarılarıyla gelmeyenlerin çatır çatır çatlayacağı zirve.
  • /
  • 2