ayı sözlük'teki pkk yandaşları

(bkz:#257161) nolu entry'mde
-spo-

kanınız bozuk. haysiyetiniz ve şerefiniz yok sizin çocuk. birer ... veyahut birer ... ama hiç bir zaman kürt olamayacaksınız. eliniz kan lakin iki yakanız bir araya gelemeyecek. vatan hainisiniz ve kelleniz bile değersiz. pkk pyd ypg ve daha adını sayıpta insanlık dışı olan o mide bulandırıcı görüntünüz gözlerimin önüne gelmesin. siz kimsesizsiniz. bi lavuğun sözünde takılı kalan birer robotsunuz. diyecek ve kusacak o kadar çok cümlem var ki. devamını leşleriniz artış durumunda dile getireceğim.

(bkz: pkk ve yandaşları önce asılsın sonra yakılsın )
-spo-

beni eksileyen arkadaşa selamlar.
ermenilik ve hristiyanlık terimleriyle hakaret etmek, pkk yandaşlarından bile daha itici bir imaj sergilemektedir.
bu sözlükte ve bu ülkede, nefret söylemiyle elde edilebilecek bir zıkkım yoktur...
bunun sonu iç savaştır; iç savaşların galibi olmaz; meyvesi topluca cehennemi boylamaktır! *
bak şekerim videoyu iyi izle pkk ya yandaş değil yardım ve yataklık ediyormuş iyi izle izle ve gözünü aç.sonuna kadar izle ama sözlükte ki yazarlar mı yandaş yoksa asker ve polisin geçeceği yola döşenen mayınları çok önceden bilenler mi:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8DC41
pkk ypg ypj vs terör örgütü olarak görüp tskyı görmüyorsa ikiyüzlülüktür. iki tarafı da terörist, militarist goruyorsa humanist yaklaşıyorsa, bendendir. yanaşsın *
anlamsiz bi baslik.. olasi kundaklama ve linc girisimleri icin cyber tokaisini/sopasini kapan gelsin.. yasasin yaftacilik! dimi?