ayı sözlük trabzon hayvan barınakları zirvesi

trabzon ve çevresinde yaşayan yazarlarımızın böyle bir etkinlik planları var, öncelikle buluşup barınaklar ziyaret edilecek, mama yardımları yapılacak sonrasında da yeme, içme ve sohbetler edilip bir bowling etkinliği düşünülüyor. zirvenin tarih saati daha sonra belirlendiğinde zirvetöre de etkinliği oluşturacağız. paw ın bu fikri sonrasında honeybee, mordred ve smokebl ın da zirveye katılacaklarını öğrendim. yakın çevre yazarları sizde katılın böyle bir etkinlik kaçmaz, özellikle paw dan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. uzak olmasaydım mutlaka katılırdım. bu tür etkinlikler düşündüğünüz için de ayrıca teşekkürler.
hayvansever yazarları aramızda umarım ki görürüz.
elimizden geldiğince, katılacak yazarların gönüllerinden kopacak maddi bağışların toplanması ile kurumama yardımı yapmak amacımız.
barınak ziyareti sonrasında sıcak bir ortamda, yemek eşliğinde sohbet ve akabinde ise bilardo veya bowling turnuvası düzenlenmesi.
dark bear ında belirtmiş olduğu gibi şu an için belli bir tarih ve saat oluşturulmadı.
şayet katılımcıların müsait olduğu günleri belirleyip tarih açıklanacaktır.

not: buluşma saati en geç öğlen 11-12 düşünülüyor (barınak ziyareti olacağı için)
gönülden kutluyorum tek zannediyordum kendimi çok guzel olur, çok guzel bir zirve olacagından eminim. katılamayı çok isterdim ama malesef katılamayacagım. barınak gönüllülerine yada trabzon haytap temsilcisine ulaşıp geleceginizden haberdar edip bir araç yahut yol tarifi konusunda elimden geleni yaparım.
arkadaşlar barınak cumartesi gunu açık ve gonlululer cumartesi barınakta oluyorlar cumartesi gunu toplanırsanız oradaki gonllulere butun merak ettiklerinizi sorabilirsiniz, orada size yardımcı olurlar.
paw isimli ayu, tüm sırlarımı, yaptığım ve yapmadığım şeyleri yüzüstüne vuracak diye korkumdan bende geliyorum. şaka bir yana bu önemli organizasyona katılması mümkün olan arkadaşları bekliyoruz. keyifli geçeceğinden emin olabilirsiniz. gerekirse palyaço kostüme girip eğlendirmeye devam ederim. * *
14 aralık - 28 aralık arasında yapılması halinde katılacağım zirve olma ihtimali çok yüksektir.
vardiyalı çalışmam ve vardiya saatlerimin belli olmaması nedeniyle saatlerimin uyması durumunda katılacağım zirve olacaktır
henüz tarih ve saat kesin değil paw arkadaşım hepinizin katılması için en iyi şekilde ayarlayacaktır diye umuyorum
ayı sözlük trabzon hayvan barınakları zirvesi;
22 aralık cumartesi günü saat 11:00-12:00 gibi trabzon meydanda gerçekleşecektir.
''kesin'' olarak katılacak yazarlarımızın yapacakları bağış tutarlarını bana bildirmesini rica ediyorum.
çünki satın alınacak olan kuru mamalar internet üzerinden temin edilecek.
dolayısıyla toplanılacak tutar karşılığında ne kadar mama alıcağımızı hesaplamam gerekmekte ve,
siparişleri zirve öncesi elimde olabilecek şekilde vermem lazım.
ve bağış yapan yazarlarımızın ne kadar bağış yaptığı burada belirtilecek ve temin edilen kuru mamaların faturasını da burada yayınlayacağım.
%100 katılan yazarlarımız; paw , honeybee , smokebl , mordred ...

zirve içeriği; barınak ziyareti, (izin verilirse) oradaki 4 ayaklı çocuklarla oynamak, fotoğraf çekimleri vs...
barınak sonrası ''yaşasın yemek yemek'' sloganıyla afiyetle yemek yemek.
akabinde trabzon forumda gerçekleşitireceğimiz bowling oyunu ve ardından günün yorgunluğunu atmak için güzel bir sohbet eşliğinde kahve molası.
zirvetörde zirveyi oluşturdum, katılımları oradan da işaretleyebilirsiniz. eğer zirveye katılmayıp mama konusunda destek olmak isteyenler varsa ayı sözlüğe destek kampanyası vasıtasıyla ilgili hesaba desteklerini gönderebilirler, bende zirveye 3-4 gün kala toplanan desteği paw a ulaştırabilirim. destek gönderenler mesajla da ne kadar gönderdiklerini bana haber verirlerse karışıklık çıkmayacaktır. yok yere bir dünya para harcıyoruz, 5tl, 10tl gibi minik desteklerle bir çok canın bir süre de olsa karnını doyurabiliriz.

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/558615_269226723195732_1376547943_n.jpg
kıyıya köşeye atılmış ''o'' 4 ayaklı varlıklar bizleri öldürmez, ama !!! biz onları öldürebiliriz...

tekyönde bir içki; 15-20 tl = 1 kadeh ile kafa güzel olmaz, 100 tl lik içmek gerek (keyif işi)
15 kg luk k.mama; 40 tl = 1 köpeğin 1 haftalık yiyeceği. (hayır işi)
yavru bölümündeki haberler ile yıkıldım resmen, paylaşılma tarihi de çok yeni.


paw benim için yavru bölümüne gidip bu durum düzeltildi mi öğrenebilir misin?
düzeltilmediyse de fotograf rica ediyorum çaktırmadan.
seve seve...
keşke elden daha fazlası gelse.
arkdaşlar gönüllüler sizlerle birlikte olacaklardır merak ettginiz butun her şeyi onlara sorun ve 1 çuval mama benden
her ne kadar trabzon zirvesi olarak gözükse de ufak çaplı bağışlar ile yardımda bulunabileceğiniz bir etkinlik olacaktır.


(bkz: pamuk eller cebe)
yalnız uyarayım şimdiden...çok soğuk olacak..ayrıca tavsiyem en kalın çöp poşetleri varya en büyük olanlar onlardan her bir arkadaş kendi için 1 tane getirsin..o poşetleri giydiricez onlara barınakta..ve yine her biri bulaşık eldiveni alsınlar...ve son olarak ayakkabıları su geçirmeyen bişey olmalı..üzerindeki kıyafetin pislenmesi sorun olmayan bişey olmalı...tüm bunların sebebini barınağa geldiklerinde anlayacaklar zaten
eee ne oldu gelmeyecek olan arkadaşlardan bir tek mi mama alıyorum kendimi çok yalnız hissediyorum, zaten sevgilim her yerde yanlızım.
barınağa gidecek olan arkdaşlar orada istediginizi yapabilirsiniz aklınıza gelen butun sorularınızı barınak gönüllüleri cevaplandıracaktıt ve istediginiz kadar fotograf çekmenze izin verilecektir yanninzda battal boy çop poşeti mutlaka götürün
bağışta bulunan katılımcılar; paw, honeybee, smokebl, mordred, scherzo.

bağışta bulunan yazarlar; dark bear, wagaman, tubi, noblebear, beardost *

bağış yapan herkese gönülden teşekkür ediyorum.
ama asıl teşekkürü barınakta alıcaz ve o teşekkür için çok heyecanlıyım.


not: entry zaman zaman güncellenecektir.
hepnizi yurekten kutluyorum hepnizi çok seviyorum kısmet olursa ayın 10undan sonra 3 gunluk egitim semnerim var istanbulda geldigimde mutlaka tanışamdıgım istanbulda olan arkaşlarla görüşüp tebrik etmek isterim
  • /
  • 3