ayı sözlük'ün geylerin sözlüğü olması

eşcinseller içinde bile kadınsılığın aşağılanma durumu olduğundan çoğu maskülen takılıyodur.

edit: kesin birşey demedim, sadece tahmin yürüttüm. sonuçta en kötü ihtimal her 10 dating sitesinin 25' inde "feminenler uzak dursun", "no bottom", "kadınsı istemez" diye eşşek* kadar yazan herifleri gören ve kendini yeni yeni tanıyan bir gay, feminen olsa bile söylemek istemez.

bu olayın bir benzeri ekşi sözlük ve donanımhaber gibi yerlerde oluyor. herkes kendini 190 boyunda sarışın mavi gözlü ve balkan göçmeni olarak tanıtıyor. hepsi odtü, boğaziçi ya da özel üniversitede tam burslu okuduğunu söylüyor, diğer kesimlerle alay ediyor. çünkü öyle aşağılama varki oralarda, normal hatta nispeten tipli olsanız bile kısa boylu veya esmer olduğunuzu söylediğiniz vakit üstünüzden ego tatmini yapmaya çalışacak olanlar vardır. üniversite konularını söylemiyorum bile. fıtratımız gereği sahip olduğumuz özellikler oralarda anonim kişiler tarafından aşağılanıyor. ama onların kim olduklarını bilmiyoruz, o ayrı konu...

tabii ayı sözlük böyle bi yer değil, ama herkes bunu anlayamaz ki. kendine başka yerler yüzünden kompleks edinmiş olabilir.

farkında değilsiniz ama internetteki faşizm, hitler faşizmi gibi hatta daha da beter. bunu kimse inkâr edemez. insanları boşu boşuna komplekse sokuyor, ve evet maalesef onlardan biri de benim. bu kadar şey aklımda kaldığına göre.

ibretliğim...

edit 2: birinci editte cevaben karşılık verdiğim entry silinmiş. doğru yazmış. ayrıca ayı sözlük gibi bi yerde de aşağılama olacağını pek düşünmüyorum. ama kompleks haline getiren insanların varolduğunu düşünüyorum.
4 Entry Daha